Hepsiburada'dan aldığım monitör 3 gün sonra 2000₺ indirime girdi

Patates

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, Hepsiburada'dan 10.999₺'ye MSI Creator PS321URV monitörünü aldım ve bugün 8.999₺'ye düştüğünü gördüm. Durum hakkında müşteri hizmetlerini aradım ve bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz diye sordum. Cevap olarak fiyat farkını iade edemeyeceklerini ancak ürünü iade ederek güncel fiyattan tekrar sipariş verebileceğimi söylediler. Ben de ürünü 3 gündür kullandığımı ve kutusunu açtığımı belirttim, eğer iadede sorun olacaksa iade etmek istemediğimi söyledim. Monitör iadelerinde 14 gün içinde iadenin sorun olmadığını söylediler. Ben de bunun üzerine talebi oluşturup ürünü tekrardan sipariş verdim. Sormak istediklerim şunlar: Müşteri hizmetlerinin bu söylemlerine rağmen teknik servis iade kabul etmezse bu durumda ne yapabilirim? Açık konuşmak gerekirse kullanılmış ve kutusu açılmış bir monitörü iade almaları pek mantıklı gelmiyor. Ben de ikinci bir monitörü sipariş ettiğimden işimi garantiye almak istiyorum. Bu konuda hukuki olarak bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim.

Selamlar, Hepsiburada'dan 10.999₺'ye MSI Creator PS321URV monitörünü aldım ve bugün 8.999₺'ye düştüğünü gördüm. Durum hakkında müşteri hizmetlerini aradım ve bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz diye sordum. Cevap olarak fiyat farkını iade edemeyeceklerini ancak ürünü iade ederek güncel fiyattan tekrar sipariş verebileceğimi söylediler. Ben de ürünü 3 gündür kullandığımı ve kutusunu açtığımı belirttim, eğer iadede sorun olacaksa iade etmek istemediğimi söyledim. Monitör iadelerinde 14 gün içinde iadenin sorun olmadığını söylediler. Ben de bunun üzerine talebi oluşturup ürünü tekrardan sipariş verdim. Sormak istediklerim şunlar: Müşteri hizmetlerinin bu söylemlerine rağmen teknik servis iade kabul etmezse bu durumda ne yapabilirim? Açık konuşmak gerekirse kullanılmış ve kutusu açılmış bir monitörü iade almaları pek mantıklı gelmiyor. Ben de ikinci bir monitörü sipariş ettiğimden işimi garantiye almak istiyorum. Bu konuda hukuki olarak bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim.
14 gün iade hakkın var. Hiç bir teknik sorunu olmasa bile ''Canım iade etmek istedi'' diyip iade edebilirsin.

Hocam en kötü 2. aldığınız monitörün kutusunu, 1.monitörün iadesi gerçekleşene kadar açmazsınız. İade onaylanırsa açarsınız. İade onaylanmazsa açılmamış kutu olarak 2.yi gönderirsiniz.

Niye kabul etmesin? Sorun yoksa 14 gün içinde iade almak zorundalar. Fiyatı inmiş demek bile haklı bir sebep iade için.
Peki iade kargosunda hasar alırsa ve teknik servis ürün hasarlı geldi diyip kabul etmeme hakkına sahip mi? Ben iade ürünü kutularken video çekeceğim her ihtimale karşı.

Selam, Hepsiburada'dan 10.999₺'ye MSI Creator PS321URV monitörünü aldım ve bugün 8.999₺'ye düştüğünü gördüm. Durum hakkında müşteri hizmetlerini aradım ve bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz diye sordum. Cevap olarak fiyat farkını iade edemeyeceklerini ancak ürünü iade ederek güncel fiyattan tekrar sipariş verebileceğimi söylediler. Ben de ürünü 3 gündür kullandığımı ve kutusunu açtığımı belirttim, eğer iadede sorun olacaksa iade etmek istemediğimi söyledim. Monitör iadelerinde 14 gün içinde iadenin sorun olmadığını söylediler. Ben de bunun üzerine talebi oluşturup ürünü tekrardan sipariş verdim. Sormak istediklerim şunlar: Müşteri hizmetlerinin bu söylemlerine rağmen teknik servis iade kabul etmezse bu durumda ne yapabilirim? Açık konuşmak gerekirse kullanılmış ve kutusu açılmış bir monitörü iade almaları pek mantıklı gelmiyor. Ben de ikinci bir monitörü sipariş ettiğimden işimi garantiye almak istiyorum. Bu konuda hukuki olarak bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim.

Seve seve iade alacaklar. Anladın sen.

Hocam en kötü 2. aldığınız monitörün kutusunu, 1.monitörün iadesi gerçekleşene kadar açmazsınız. İade onaylanırsa açarsınız. İade onaylanmazsa açılmamış kutu olarak 2.yi gönderirsiniz.
Aynı şeyi işlemci için yapabilir miyim? Seri no barkod no uyuşmuyor diye problem çıkar mı? Eski fatura ile yeni gelecek işlemci iade edilebilir mi? Çünkü arada 600 tl fark var.

Aynı şeyi işlemci için yapabilir miyim? Seri no barkod no uyuşmuyor diye problem çıkar mı? Eski fatura ile yeni gelecek işlemci iade edilebilir mi? Çünkü arada 600 tl fark var.
Olmaz benim dediğimde gene aynı ürünü gönderecek. Sadece iade kabul edilirse 2.yi açacak. Yaptığınız yasa dışı olur.

Geri
Yukarı