İtopya'dan aldığım ürün indirime girdi

mstfacn92

Hectopat
İyi günler. 2 gün önce İtopya'dan aldığım sistem bugün 300 TL indirime girdi. Sipariş iptali yap derseniz, havale ile ödedim parayı geri almak uzun sürer diye düşünüyorum. İtopya'ya mail attım ancak çoğu kişiye dönmüyorlar bana da döneceklerini sanmıyorum. Bu konu hakkında ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaman problemin yoksa ve kasa eline ulaşmadıysa iptal et yaklaşık 1-2 hafta içinde alırsın paranı o süre içinde indirim bitmezse 300 TL kar etmiş olursun.

İyi günler. 2 gün önce İtopya'dan aldığım sistem bugün 300 TL indirime girdi. Sipariş iptali yap derseniz, havale ile ödedim parayı geri almak uzun sürer diye düşünüyorum. İtopya'ya mail attım ancak çoğu kişiye dönmüyorlar bana da döneceklerini sanmıyorum. Bu konu hakkında ne yapabilirim?
Aldığın sistem ile tamamen aynı olduğuna emin misin?

Daha demin konuştum iade talebin 3 güne para iaden 4 güne yapılıyor bide depoları kapalı oldupu için ürün eline 7 gün içerisinde ulaşıcak bence ara iadeni iptal ettir

Aynı şey bir oyunda başıma geldi :) Steep aldım 100 TL verdim, ilk gün 5-6 saat oynadım baya zevkliydi. 2-3 gün sonra 10 saat felan oynamıştım U-Play'de ücretsiz olmuştu :D

İptal edebilirsin siparişi, 1-2 hafta sonra da tekrar satın al indirim bitmediyse yoksa da kaybedeceğin bir şey yok zaten

Aynı şey başıma geldi, paniğe kapılmadım ve sakin kaldım şaka bir yana aynı üründen indirimli şekilde bir daha aldım. İndirimsiz aldığım ürünü kullanmaya başlamıştım zaten. İndirimsiz aldığım ürünü cayma hakkı kapsamında iade sürecini başlattım bu arada indirimli aldığım ürün teslim edildi. Bende üzerinden sevk irsaliyesini alıp tekrar kargoya teslim ettim. Böylelikle indirimden faydalanmış oldum. Aslında tüm bu işlemlere gerek kalmazdı mailime geri dönüş yapmış olsalardı ama neyse...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı