Hepsiburada'dan aldığım ürünün 12 Kasım'da teslim edileceği söyleniyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Techno34

Decipat
Makaleler
4
7 Kasım'da kulaklık sipariş ettim. 3 gün oldu hala gelmedi. Kargo bilgisine baktım ve 12 Kasım'da teslim edileceği söyleniyor. Üstelik hepsijett ile gelecek. Hepsijett'in anlaşma bölümünü okuduğumda 600-1200 km arası uzaklıktaki mesafeyi 1 iş günü içerisinde kat edeceklerini söylüyorlar. Ben 1006 km uzaklıktayım. Hepsiburada'ya yazsam ürünümü daha hızlı getirebilirler mi?

7 Kasım'da kulaklık sipariş ettim. 3 gün oldu hala gelmedi. Kargo bilgisine baktım ve 12 Kasım'da teslim edileceği söyleniyor. Üstelik hepsijett ile gelecek. Hepsijett'in anlaşma bölümünü okuduğumda 600-1200 km arası uzaklıktaki mesafeyi 1 iş günü içerisinde kat edeceklerini söylüyorlar. Ben 1006 km uzaklıktayım. Hepsiburada'ya yazsam ürünümü daha hızlı getirebilirler mi?

Yazsan bile aynısını söyleyecekler bir şey değişmiyor.

Herhangi bir değişiklik olmaz gelme hızında boşa zaman kaybı aramak.

İndirim zamanlarında gecikme olması normal aynısı Amazon için de geçerli normalde Prime ile ertesi güne getirilen kargo indirim sebebiyle gecikebiliyor.

Teslim tarihi 12 Kasım diyor hocam. Acele etmeyin. 12 Kasım'dan sonra hala gelmediyse bu durumda müşteri hizmetlerini arayın. Onlar da size bir şey söylemeyeceklerdir çünkü teslim tarihinin öncesindeyiz.

Ama bu olayı mutlaka ürün elime ulaştığında belirteceğim. Gerçekten çok kötü. Normal kargo şirketi olsa anlarım ama HepsiJet bu çok hızlı getiriyorlardı. Daha önce 4 kez sipariş verdim hepsi maksimum 1.5 günde geldi umarım sonraki siparişlerimde yaşamam. Kulaklik gelince incelemesini yapıp buraya atarım herkese yanıtları için teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı