Hepsiburada'dan alınan 4070 Ti ekran kartı kullanılmış mı?

neden hocam ne gibi bir eksisi var?
Ventus serisi MSI'ın giriş seviye serisi. RTX 2000 - 3000 serisinde genelde TUF serisinden daha sıcak çalışıyorlardı. 4000 serisi için birebir karşılaştırma bulamadım ancak TUF serisini MSI'ın Gaming X serisine rakip gösterebiliriz.

Gerçi 4070 Tİ için Gaming X serisi TUF'a göre daha iyi performans sergilemiş ama Ventus için bilgi yok elimde.
Belki kullanan deneyimleyen bir arkadaş gelip fikrini belirtir. Yanlış yönlendirmiş gibi olmayayım, 4000 serisinde direkt olarak kullanmadım bu modelleri.

hocam onu denedim ama beceremedim endeksbilisim.com.tr adresinden diyor kutunun üstünden giriyorum oraya seri noyu yazıyorum bulunamadı diyor.

evet hocam satıcı hepsiburada

evet hocam satıcı hepsiburada.

hepsiburada dostum satıcı

garanti sorguladığımda bu şekilde çıkıyor

Eki Görüntüle 1784643

hepsiburada yaptığım yorumu yayınlamıyor :D

Eki Görüntüle 1784603
Hepsiburada haklı

@farukuzun iade edilen ürüne ne olmasını bekliyorsun çöpe mi atsınlar ? tabiki de geri satacaklar size. Gerçekten çok saçma bir konu açmışsınız. Bizzat bu işin içerisinde olan biri olarak gülerek okudum konuyu.

Mesela düz 4070 için TUF serisi, Ventus'tan çok daha önde bir performans sergilemiş.

Hepsiburada haklı

@farukuzun iade edilen ürüne ne olmasını bekliyorsun çöpe mi atsınlar ? tabiki de geri satacaklar size. Gerçekten çok saçma bir konu açmışsınız. Bizzat bu işin içerisinde olan biri olarak gülerek okudum konuyu.
Açılıp kullanılmış iade ürünleri müşterilere sıfır ürün gibi satmaya çalışıyorsan bu işin içerisinde pek kalamazsın gibi.

Hepsiburada haklı

satmasın kardeşim bana ben bu ürünü sıfır kullanılmamış olarak alıyorsam internet üzerinden bana geldiğinde de bu şekilde olmasını isterim. burda haksız olan nasıl ben oluyorum onu anlamadım. madem öyle iade politikasını değiştirsinler benden önce satın alıp geri iade eden arkadaş neden iade etti diye düşünmez misin sen olsan?

Mesela düz 4070 için TUF serisi, Ventus'tan çok daha önde bir performans sergilemiş.

Açılıp kullanılmış iade ürünleri müşterilere sıfır ürün gibi satmaya çalışıyorsan bu işin içerisinde pek kalamazsın gibi.
bu arada kart kargolanmış hocam yetişemedim iptaline neyse böylesi karderimizmiş diyip kullanacağım artık sıkıldım bu işten. size de çok teşekkür ederim zahmet verdim.

Kalıyoruz merak etme. Hepsiburada , trendyol gibi nice yerlerde

Biri karttan memnun kalmayıp iade etmiş, Kutu'yu da gelişi güzel bantlamışlar.

Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık, müşteri haklı o kadar para veriyor dolayısıyla sıfır ürün isteyecek, ama satıcıda haklı o da iade edilmiş ürünü çöpe mi atsın yani (kusurlu ise başka) satması lazım bir şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı