Hepsiburada'dan alınan 4070 Ti ekran kartı kullanılmış mı?

Hepsiburada'dan 4070 Ti ekran kartı aldım. Bugün elime geçti ama paketlemesi pek içime sinmedi. Bu normal midir? 2. resimde daha net belli oluyor sanki saydam bir yapışkan varmış orijinalinde onu söküp siyah bantla bantlamışlar gibi sizce ne yapmalıyım?

Hocam Hepsiburada'nın 2. el ürün satacağını düşünmüyorum ancak içinize sinmediyse iade edebilirsiniz.

Ürünün iade ürün olduğu apaçık belli fakat üründe bir gram sıkıntı yoktur diye düşünüyorum.
Satıcı hepsiburada ise.
Yine de içinize sinmediyse koşulsuz şartsız 14 gün içinde iade hakkı da var zaten. İade edebilirsiniz.
Hiçbir müşterinin istemeyeceği bir durum.
Maalesef ki sizin başınıza gelmiş.
Benim başıma gelmesi gerekiyordu.

Garanti başlama tarihine bak bence. Paketleme iyi olmayabilir, ve kullanılmış olması bozuk olduğu anlamına da gelmez.
hocam onu denedim ama beceremedim endeksbilisim.com.tr adresinden diyor kutunun üstünden giriyorum oraya seri noyu yazıyorum bulunamadı diyor.

Arkadaki koliden görüldüğü gibi satıcı Hepsiburada sanırım.

Belki içeriğine bakmışlardır hocam. Değişim isteyebilirsin. Veya iade edip tekrar alabilirsin.
evet hocam satıcı hepsiburada

Satıcı Hepsiburada mı?
Kartı kontrol edip satışa koymuş olabilirler, garanti başlangıcına bakın ve satıcı ile iletişime geçin.
evet hocam satıcı hepsiburada.

Garanti baslangic tarihi bir sey kanitlamaz sifir urunlerin cokca birkac ay onceden basladigi gorulebiliyor. Satici kim?
hepsiburada dostum satıcı

garanti sorguladığımda bu şekilde çıkıyor

garanti.png

hepsiburada yaptığım yorumu yayınlamıyor :D

hepsiburada.png

Son düzenleme:
Garanti sorgulama ürünün sıfır olup olmadığını kanıtlamaz bazı ürünler gümrükten girişte kaydı yapılır ve garantisi başlamış gözükebilir bu bir sorun teşkil etmez asıl garanti fatura üzerinde yazan tarih ile başlar sadece kontrol edilmesi gereken fatura ve ürünün üzerinde yazan seri numarasının eşleşmesi.

Son düzenleme:
Yok başkan duruyor daha 😔

iade talebi oluşturup 500TL ucuza şunu aldım.

Hevesini kırmak gibi olmasın ama Ventus modelini pek önermiyoruz.
1K civarı koyup TUF modeli alman daha iyi olabilirdi.

Hevesini kırmak gibi olmasın ama Ventus modelini pek önermiyoruz.
1K civarı koyup TUF modeli alman daha iyi olabilirdi.
neden hocam ne gibi bir eksisi var? 1k ya değer bir şey mi sizce?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı