Hepsiburada'dan alınan laptop 14 gün içerisinde koşulsuz iade edilebilir mi?

Egoist_08

Hectopat
Hepsiburada'dan aldığım laptop 2. gününde mavi ekran hatası verdi ve fanlar ilk çalıştığında cızırtı ediyor ama fan normal dönerken ses çıkarmıyor, sadece bilgisayar açıldıktan sonra oluyor. Ne gibi haklarım var? Değişim de talep edebiliyor muyum mesela?

Hepsiburada'dan aldığım laptop 2. gününde mavi ekran hatası verdi ve fanlar ilk çalıştığında cızırtı ediyor ama fan normal dönerken ses çıkarmıyor, sadece bilgisayar açıldıktan sonra oluyor. Ne gibi haklarım var? Değişim de talep edebiliyor muyum mesela?

Koşulsuz değil koşullu yani cihazım arızalı ve iade istiyorum dersin.

14 gün içinde iade talebi oluşturabilirsiniz, gelen ürünüm arızalı diye.

Cihazı ortadan ikiye bölmezseniz iade edebilirsiniz.

• Satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve zarar görmemiş olması,
  • Tüm tamamlayıcı aksesuarları ile birlikte olması,
  • Varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda gönderilmesi gerekir.

Arızalı vs. diye yalan söylemenize gerek yok. Ki arızası olsa da olmasa da mevzuat gayet açık. Hiçbir gerekçe göstermeksizin 14 gün boyunca cayma hakkınız var.

Arıza mevcut hocam yalan değil ama bu yaşadığım sorunlar gerçekten tehlikeli mi yani ileride sıkıntı yaratır mı ben zaten birazdan tanıdığa göstereceğim belki içini açar fanları da kontrol ederiz eğer hâlâ sorun devam ediyorsa iade ederim başka seçeneğim yok bu iki oldu ilk başka Excalibur almıştım o da arıza verdi iade ettim şimdi ise MSI... Bakalım sırada ki hangi marka?

Arıza mevcut hocam yalan değil ama bu yaşadığım sorunlar gerçekten tehlikeli mi yani ileride sıkıntı yaratır mı ben zaten birazdan tanıdığa göstereceğim belki içini açar fanları da kontrol ederiz eğer hâlâ sorun devam ediyorsa iade ederim başka seçeneğim yok bu iki oldu ilk başka Excalibur almıştım o da arıza verdi iade ettim şimdi ise MSI... Bakalım sırada ki hangi marka?
İçini açtıktan sonra iade edemezsiniz. İçinizin rahat etmediği bir durum varsa ilerisini beklemeyin. İade edin veya sıfırıyla değişim talep edin.

Geri
Yukarı