Hepsiburada'dan alınan Razer Barracuda X replika çıktı

g0RKeM4

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen gün Hepsiburada üzerinden bir kulaklık aldım. (Razer Barracuda X) 7.1 driverini indirirken seri numarası hatası verdi. Bunu öğrenince ürününde replika olduğunu düşünmeye başladım. İade hakkim kalıyor mu? Eger kabul etmezlerse hukuksal olarak bir hakkim var midir?

Replika olduğuna emin misin ? Sürücüyü sorunsuz kuruyorsa ve kurulduktan sonra, sürücü ayrıntılarından, donanım kimliğini arattığında aldığın kulaklık çıkıyorsa sıkıntı yoktur. Herşeyden önce emin olmak lazım. Windows kulaklığı okuduğunda, donanım kimliğini bir araştır ona göre bizde hareket ederiz.

14 gün içinde iade hakkınız var. Satıcıyı belirtirseniz bizde uzak duralım.

Sadece tek korkum kutuyu açtım ve kutunun üstünde eğer kutunun bu bandını sokerseniz iade kabul edilmez yazıyor

Replika olduğuna emin misin? Sürücüyü sorunsuz kuruyorsa ve kurulduktan sonra, sürücü ayrıntılarından, donanım kimliğini arattığında aldığın kulaklık çıkıyorsa sıkıntı yoktur. Her şeyden önce emin olmak lazım. Windows kulaklığı okuduğunda, donanım kimliğini bir araştır ona göre bizde hareket ederiz.

Onun icin isim hemen vermedim hocam zaten. Bir bakayım.

Hocam seri numarası geçersiz diyor kutunun üstündekini yaziyorum yazıyorum olmuyor.

Beyler yazdım şimdi cevap gelsin bi ona göre veririm ismini ne olur ne olmaz hemen laf atmayalım.
Replika olma olasılığı çok çok düşük iyice kontrol edip razer`a yazmanızı öneririm.

Geri
Yukarı