Hepsiburada'dan Alınan Telefon 2. El Çıktı!

Sefplase

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Hepsiburada ROYALCEP mağazasından Xiaomi Note 6 Pro modeli telefon aldım. 0 gözüküyordu. Kargo yeni geldi, telefonu açtım. Sonradan ambalajlamışlar, telefon ve kabı kullanılmış. Telefonun ekranında ekranında eski ekran koruyucunun izleri duruyordu. Birisi önceden Mi hesabıyla giriş yapmış, telefon kendini kilitlemiş, açılmıyor. İthalatçı servisi aradım (iService). Onlar da telefonu adresimize yollayın diyorlar ama güvenemiyorum. Şu an sizce servise yollayayım yenisini mi yollasınlar, Hepsiburada ile iletişime geçeyim ordan mı iade edeyim? İlk defa başıma bu denli bir olay geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Hepsiburada ROYALCEP mağazasından Xiaomi Note 6 Pro modeli telefon aldım. 0 gözüküyordu. Kargo yeni geldi, telefonu açtım. Sonradan ambalajlamışlar, telefon ve kabı kullanılmış. Telefonun ekranında ekranında eski ekran koruyucunun izleri duruyordu. Birisi önceden Mi hesabıyla giriş yapmış, telefon kendini kilitlemiş, açılmıyor. İthalatçı servisi aradım (iService). Onlar da telefonu adresimize yollayın diyorlar ama güvenemiyorum. Şu an sizce servise yollayayım yenisini mi yollasınlar, Hepsiburada ile iletişime geçeyim ordan mı iade edeyim? İlk defa başıma bu denli bir olay geliyor.
Hocam tabi kide iade ediceksin. Direk olarak hepsiburada'ya iade et.

Hepsiburada'dan iade talebi oluşturun, yenisini sipariş edin. Bazen sipariş edip birkaç gün kullanıp iade edebiliyorlar. Dediğim gibi iade talebi oluşturup yenisini sipariş verin.

Çok teşekkür ediyorum. Derhal talep oluşturup iade edeceğim.
Hocam hem servis hem Hepsiburada ile konuştum. Hepsiburada iade onaylı bir şekilde servise yolluyorum. Umarım sorunum bir an önce halledilir. İlgi ve alakanız için teşekkürler. Konu kapatılabiliyorsa kapatılabilir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı