Hepsiburada'dan Alınan TP-Link TL-WN722N İadesi

Spawrain

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Hepsiburada'dan TP-LINK TL-WN722N aldım. Birkaç gün online oyunlarda test ettim. Bir anda ping yükseliyor ve oyundan atıyor. Driverlarları falanda güncel fakat ürünü pek beğenmedim iade etmek istiyorum. İade alırlar mı?

Merhaba, Hepsiburada'dan TP-LINK TL-WN722N aldım. Birkaç gün online oyunlarda test ettim. Bir anda ping yükseliyor ve oyundan atıyor. Driverlarları falanda güncel fakat ürünü pek beğenmedim iade etmek istiyorum. İade alırlar mı?
14 gün içinde edebilirsin ürünü aldığından sonra.

Kusura bakmayın iade konusunda biraz acemiyim. Bana iade için kod verdi. Kargo şirketine gidip ne demem gerekiyor. Yorumlarınız için teşekkür ederim, dostlar.

Kusura bakmayın iade konusunda biraz acemiyim. Bana iade için kod verdi. Kargo şirketine gidip ne demem gerekiyor. Yorumlarınız için teşekkür ederim, dostlar.
Gidin ilgili kargoya kodu söyleyin. Büyük ihtimal sizden kargo ücreti almasınlar diye bir koddur o. Zaten söylediğiniz de adres ve telefon bile istemezler alıcı için.

Ürünün ambalajını attım. Ürün sağlam kutusu ve içindekiler hala duruyor. Ambalaj sorun olmaz sanırım.
Kutu, kutu içeriği ve fatura yeterli. Jelatini de isteyeceklerse artık yuh yani:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı