Hepsiburada'dan alınan ürün ne zaman kargoya verilir?

Dediğim gibi satın alma esnasında tahmini teslimat tarihi bilgisi yazar ona göre depoya getirip kargolama süreci başlar ya da depoda varsa ertesi gün teslimat yapılır. Bu arada satıcı Hepsiburada olsa bile kargo takip bilginize bakmanız gerekiyor. HepsiJet'le göndermeyebilirler. Bazen yurt içi ve araslada kargo gönderdikleri oluyor. Takip bilgisi ya da tahmini teslimat bilginize baktınız mı?

Baktım satıcı Hepsiburada yazıyor fiyatı 949,00 TL.

Satıcı dediğim gibi Hepsiburada. Bugün içinde gelme şansı var mı? Veya yarın da olabilir mi?

HepsiJet taşeron bir firma diyebiliriz. Kendi araçlarıyla kargo taşıyan kişiler var. Çalışanlar arasında koordinasyon iyi olur ve sizin paketi getirecek kişinin çok paraya ihtiyacı varsa hemen gelir. Açıkçası ben şikayetlere bakınca paketim gelmez dedim ama öyle olmadı. Diğer bilinen iyi kargo firmalarından daha önce geldi.

HepsiJet taşeron bir firma diyebiliriz. Kendi araçlarıyla kargo taşıyan kişiler var. Çalışanlar arasında koordinasyon iyi olur ve sizin paketi getirecek kişinin çok paraya ihtiyacı varsa hemen gelir. Açıkçası ben şikayetlere bakınca paketim gelmez dedim ama öyle olmadı. Diğer bilinen iyi kargo firmalarından daha önce geldi.

Size kaç günde geldi? Pazartesine kalmasından korkuyorum.

Baktım satıcı Hepsiburada yazıyor fiyatı 949,00 TL.

Satıcı Hepsiburada ama kargo bilgisi? Hepsiburada satıcı olduğunda her zaman HepsiJet'le gelmiyor. Ürünün linkini paylaşabilir misiniz?

Size kaç günde geldi? Pazartesine kalmasından korkuyorum.
Yarın gelir. Satıcı hepsiburada oldugundan kargo da hepsijet olacağından dolayı kesin yarın gelir. İstisna olarak bazı kedi mamaları İzmir'deki depolarından yola çıkıyor. 2 gün sürüyor gelmesi. Bunun dışında ertesi gün gelir.

İstanbul için yarın kapıya teslimat seçeneği var. Bu ürünü aldıysanız yarın teslim edilir.
1659696871271.png

Dosya Ekleri

• 1659696815628.png
    1659696815628.png
    10,8 KB · Görüntüleme: 15
Dün akşam gibi sipariş verdik. Bu fotoğraf onun içinde geçerli midir?

Geçerli. Sipariş verirkende gösteriyordur zaten ne zaman teslim edileceği. Sipariş verdikten sonra siparişlerim kısmındada görebiliyorsunuz.

Geri
Yukarı