Hepsiburada'dan alışveriş yapılmalı mı?

Fiyatı uygun diye satın aldığım bir ekran kartını neredeyse iki hafta bekletip sonra siparişi iptal ettiklerinden beri kızgınım. O arada kaçan fırsatların bedelini kim karşıladı derseniz hiç kimse umursamadı. Beklediğimle kaldım sadece. Bu tür durumlara izin verdikleri için güvenim kalmadı. Bu riski göze alın derim.

@CratoSoldier İşlemciniz yeterince güçlüyse şu modeli alabilirsiniz: MSI NVIDIA GeForce GTX 1060 6GT OCV1 6GB 192 bit GDDR5 Fiyatı

1050ti ile aralarında büyük fark var hazır bütçenizde varken alın 1050ti'a düşmeyin derim.

İşlemci R5 2600 ile i5 8400 arasında gidip geliyorum
Fiyatı uygun diye satın aldığım bir ekran kartını neredeyse iki hafta bekletip sonra siparişi iptal ettiklerinden beri kızgınım. O arada kaçan fırsatların bedelini kim karşıladı derseniz hiç kimse umursamadı. Beklediğimle kaldım sadece. Bu tür durumlara izin verdikleri için güvenim kalmadı. Bu riski göze alın derim.

Riski aldım, gece saatlerinde siparişlerin çoğunu geçtim. Şuan kargoya verilmiş olarak görünmekte. Umarım parçalarda sıkıntı yaşamam

Ekran kartı garanti konusunda sıkıntı yaşadım biraz.20 iş günü süresince hiç bir haber yoktu ücret iadesi istedim 9 gün sonra iade alabildim oda tüketici haklarına falan şikayet ettim diyerek.Biraz ağır çalışıyorlar galiba.İadeyi aldıktan sonra vatandan aldım ekran kartını.

Ekran kartı garanti konusunda sıkıntı yaşadım biraz.20 iş günü süresince hiç bir haber yoktu ücret iadesi istedim 9 gün sonra iade alabildim oda tüketici haklarına falan şikayet ettim diyerek.Biraz ağır çalışıyorlar galiba.İadeyi aldıktan sonra vatandan aldım ekran kartını.

Ekran kartını bende vatandan almayı düşünüyorum. Bazen böyle şeyler olabiliyor. Keşke sıkıntısız alışveriş yapma imkanlarımız olsa. Bir yerden illa ki sorun çıkıyor alıştık. :) Başka parçalar falan çok uygun fiyatlı olduğu için kaçırmak istemedim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı