Hepsiburada'dan alışveriş yapılmalı mı?

CratoSoldier

Hectopat
Daha önce Hepsiburada sitesinden alışveriş yapmadım. Bilgisayar toplayacağım ve ürünlerin fiyatlarını vatan bilgisayar ile karşılaştırdığım zaman 500-600 TL daha uyguna geliyor. Sizce bilgisayar parçalarını Hepsiburada'dan alırsam sıkıntı yaşar mıyım? Öneriyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
En güvenilir alışveriş sitelerinin başında gelir. Sorun yaşamazsınız.

Aynen sıkıntı olmaz iyi bir site ben koşu bandı sipariş etmiştim eve getirdiler ve kurdular gerçekten iyiydi bence ara ara alışverişlerim oluyor.

Hepsiburada'dan monitörümü almıştım gün içerisinde teslim hızlı kargo olacak şekildeydi alışverişim. Kargom akşam saatlerinde elime ulaşmıştı. İnternetten yaptığım en keyifli alışverişti. Kısacası Hepsiburada son derece güvenilir.

Bilemiyorum en son yaptıkları "soytarılık" dan sonra ne güvenim kaldı ne bir ürün alasım.
GittiGidiyor daha güvenilir geliyor.

Not: Soytarılık dan kastım "EFSANE CUMA" denen cep'e çökme eylemleridir.

Aslına bakarsanız Hepsiburada 500-600 ucuz değil Vatan 500-600 pahalı kalıyor. Hepsiburada güvenilirdir tabiki de.
Bilemiyorum en son yaptıkları "soytarılık" dan sonra ne güvenim kaldı ne bir ürün alasım.
GittiGidiyor daha güvenilir geliyor.

Not: Soytarılık dan kastım "EFSANE CUMA" denen cep'e çökme eylemleridir.

Şu ürünlerin fiyatını arttırıp indirim var gibi göstermeleri değil mi? O bana göre de saçmalıktı insanları kandırmak resmen. Dediğim gibi doğru bulmadım ama güvenilirlik konusunda bir şeyi değiştireceğini düşünmüyorum.

bazı ürünlerde ciddi anlamda indirim var. asus rx570 1600 TL aldım. araştırdım biraz ama ekran kartı pek sevilmiyor mu bilemedim. sizce hata mı yaptım? iade mi etmeliyim?

bazı ürünlerde ciddi anlamda indirim var. asus rx570 1600 TL aldım. araştırdım biraz ama ekran kartı pek sevilmiyor mu bilemedim. sizce hata mı yaptım? iade mi etmeliyim?
Kart iyi ancak parasını haketmiyor, tanesi 1300 Liradan 2 tane RX 480 almıştım zamanında. 1600 Liraya GTX 1060 6 GB alman daha iyi olurdu, iade edip en ucuz GTX 1060 6 GB modeline yönelebilirsin.

Kart iyi ancak parasını haketmiyor, tanesi 1300 Liradan 2 tane RX 480 almıştım zamanında. 1600 Liraya GTX 1060 6 GB alman daha iyi olurdu, iade edip en ucuz GTX 1060 6 GB modeline yönelebilirsin.
Ürün içime sinmedi ve iptal ettim. Gtx 1050ti rog strix modelini düşünüyorum
RX580'i set halinde alarak 800-900 TL'ye denk getirmiştim ben.
Ne zaman ve ne şekilde :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı