Hepsiburada'dan iPhone 12 Almak

JRScarface

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Meslek
Küçük Girişimci
Satıcı Hepsiburada olan iPhone 12 alacağımda bir sıkıntı yaşar mıyım? Ürün sorunlu vs gelmesi durumunda iade de problem olur mu?

Sorun olacağını sanmıyorum, sadece ürünle ilk karşılaşmada bazı detaylara dikkat edin mesela ürünün jelatini olması gerekenden farklıysa telefon zamanında iade alınmış ve/veya yenilenmiş olabilir.

Ürünün satıcısı hepsiburadaysa iadede sıkıntı çekmezsin. Fakat aracı varsa puanına ve yorumlara bakarak hareket et. Araştırma yaptıktan sonra alınmaz diye bir şey yok daha önce telefon olmasa da bir çok teknolojik ürün aldım hepsiburada üzerinden. Hiçbirinde sıkıntı çıkmadı.

Satıcısı Hepsiburada zaten. Dediklerinize de bakmak lazım aslında ama kararsız kaldım.
Satıcı hepsiburadaysa tereddüt etmenize gerek yok. Amazon'a baktınız mı orada da güzel fiyatlar oluyor.

Bende 12 bakıyorum uzun bir süredir.
Telefonu ekranı çizik gelen mi demezsin
Yoksa kamerası bozuk olan mi
Kargoda çalınan bile var
Ben galiba Media Markt dan beyaz rengini alacağım. Maviye sakın niyetlenme %80 inde kamera çevresinde ve kenarlarda soyulma meydana geliyor mavi ve siyah tehlikeli yani.

Satıcı hepsiburadaysa tereddüt etmenize gerek yok. Amazon'a baktınız mı orada da güzel fiyatlar oluyor.
Amazondan 400 tl daha ucuz hocam.
Bende 12 bakıyorum uzun bir süredir.
Telefonu ekranı çizik gelen mi demezsin
Yoksa kamerası bozuk olan mi
Kargoda çalınan bile var
Ben galiba Media Markt dan beyaz rengini alacağım. Maviye sakın niyetlenme %80 inde kamera çevresinde ve kenarlarda soyulma meydana geliyor mavi ve siyah tehlikeli yani.
Düşündüğüm renk kırmızı.

Geri
Yukarı