Hepsiburada'dan iptal edilen ürünün iadesi mümkün mü?

RK800

Picopat
Hepsiburada'dan monitör almıştım bugün 2 saat önce kargoya gelmişti.
Bir arkadaşıma söyledim gidip alsın diye aldığı an iptal ettim arkadaş çok pis sövdü hatamı kabul ettim.
Olay 10 dakika önce oldu.
Şu an iptalimi geri çekmem mümkün mü?
Çok sağ olun.

Bir arkadaşıma söyledim gidip alsın diye aldığı an iptal ettim arkadaş çok pis sövdü hatamı kabul ettim.
Çok sağ olun.
İptali geri mi çekmek istiyorsun, mümkün değil gibi.

Müşteri hizmetlerine yazmayı denesen? Burası Hepsiburada çağrı merkezi değil.
Birisi sana bilgisayar toplamayla ilgili soru sorduğunda burası Vatan, MediaMarkt değil mi diyeceksin? Bu yüzden var bu forum.

Çok sağ olun.
İptal edilen siparişi yeniden aktif hale getiremezsin. Ürünü yeniden o anki fiyatından satın alman gerekir.

Birisi sana bilgisayar toplamayla ilgili soru sorduğunda burası Vatan, MediaMarkt değil mi diyeceksin? Bu yüzden var bu forum.

İptal edilen siparişi yeniden aktif hale getiremezsin. Ürünü yeniden o anki fiyatından satın alman gerekir.
Sağolun teşekkür ederim yine de.

Dediginiz gibi şuan mümkün değilmiş.

Neyse diyorum artık birşey olmaz🙂

Burası bulamadığı bir çözümü aramak, anlamadığını sormak veya ulaşamayacağı/ulaşırken zorlanacağı bir bilgiyi öğrenmek için. Firmanın kendi müşteri temsilcilerine ulaşamaz ya da hakkı olan bilgiyi alamazsa yazılması gereken yer. Millet Google'a yazıp aramaya üşendiğini buraya yazar oldu.

Burası bulamadığı bir çözümü aramak, anlamadığını sormak veya ulaşamayacağı/ulaşırken zorlanacağı bir bilgiyi öğrenmek için. Firmanın kendi müşteri temsilcilerine ulaşamaz ya da hakkı olan bilgiyi alamazsa yazılması gereken yer. Millet Google'a yazıp aramaya üşendiğini buraya yazar oldu.
Afedersiniz ama müsteri temsilcisine de bağlandım.
Pek mümkün görünmüyormuş.
Yani öyle "ah sizce şunu mu alsam" diye WhatsApp mesajı atmadım yani.

Afedersiniz ama müsteri temsilcisine de bağlandım.
Pek mümkün görünmüyormuş.
Yani öyle "ah sizce şunu mu alsam" diye WhatsApp mesajı atmadım yani.

Tamam dostum mt mümkün değil dediyse burada sormanın anlamı kalmıyor. Hadi bu kabul edilebilir diyelim belki mt yanılıyordur. Fakat bunu mesajında belirtmemişsin.

Neyse iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı