Hepsiburada'dan S24+ alınır mı?

Bu fiyat biraz pahalı Samsung shop'tan takas desteği veya öğrenci indirimiyle alabilirseniz daha mantıklı fiyata gelir. Şahsen bu fiyata çıksam az daha ekleyip Xiaomi 14 alırdım.

Teşhir ürün satmaz Hepsiburada o konuda içiniz rahat olsun.
50.000 TL verip dandik arayüzlü telefon alınmaz. HyperOS, MIUI çöpleri olduğu sürece hiçbir zaman alınmaz.

Son düzenleme:
Exynos'lu ürün almam. Fazla zorlamanın anlamı yok. Zaten sorunları ortaya çıktı. Kamerası bile kötü çekiyor. Daha Türkçe desteği bile olmayan Google'ın ürettiği yapay zeka teknolojilerini yenilik gibi lanse eden ve pazarlama stratejisi olarak bir şey bulamayınca 7 yıl güncelleme vereceğini ilan eden bir firmanın ürününü almak mı? Kalsın. Seneye zaten yarı fiyatına düşer, kimse de Exynos'a 2. elde yüksek paralar vermez. Çöpsung Snapdragon kullandığı zaman zararı katlanıyor, o yüzden globale Exynos ile çıkartıyorlar. O kadar iyi olsa ABD ve Kanada için de Exynos ile çıkardı ama değil. Exynos, Snapdragon 8 gen 3'ün anca getir götürün yapar.

Çöpsung kendi lansmanında bile S24 ve S24+'ı anlatmadı. S24 Ultra'dan biraz bahsedip geçtiler. Exynos 2400 o kadar iyi olsa anlata anlata bitiremezlerdi.

Exynos'lu ürün almam. Fazla zorlamanın anlamı yok. Zaten sorunları ortaya çıktı. Kamerası bile kötü çekiyor. Daha Türkçe desteği bile olmayan Google'ın ürettiği yapay zeka teknolojilerini yenilik gibi lanse eden ve pazarlama stratejisi olarak bir şey bulamayınca 7 yıl güncelleme vereceğini ilan eden bir firmanın ürününü almak mı? Kalsın. Seneye zaten yarı fiyatına düşer, kimse de Exynos'a 2. elde yüksek paralar vermez. Çöpsung Snapdragon kullandığı zaman zararı katlanıyor, o yüzden globale Exynos ile çıkartıyorlar. O kadar iyi olsa ABD ve Kanada için de Exynos ile çıkardı ama değil. Exynos, Snapdragon 8 gen 3'ün anca getir götürün yapar.

Ben Samsung'tan memnunum Samsung A3 kunalnıyordum kasması yok vs yok twlefon hala çalışıyor sadece şarjı hızlı biriyor ve sonra resmi Note 8 Pro kullandım zamanında afedersiniz telefon 2 tane uygulama açınca kasmaya başlıyordu örnek Google WhatsApp sonra Huawei P Smart 2020 aldım oda kötüydü şu anda S22 Ultra aldım ve elimde 3 4 tane Samsung daha kullandım ve şunu demeliyim ki Redmi Samsung'un yanından geçemez maalesef.

Ben Samsung'tan memnunum Samsung A3 kunalnıyordum kasması yok vs yok twlefon hala çalışıyor sadece şarjı hızlı biriyor ve sonra resmi Note 8 Pro kullandım zamanında afedersiniz telefon 2 tane uygulama açınca kasmaya başlıyordu örnek Google WhatsApp sonra Huawei P Smart 2020 aldım oda kötüydü şu anda S22 Ultra aldım ve elimde 3 4 tane Samsung daha kullandım ve şunu demeliyim ki Redmi Samsung'un yanından geçemez maalesef.
Redmi Xiaomi'nin alt markası, kalitesi aynı değildir. Redmi'yi kıyaslayacaksanız Samsung A serisi ile kıyaslayabilirsiniz. Ayrıca Redmi Note 8 Pro nere, Xiaomi 14 nere? Buyrun bakın şuraya. Arkadaş S8'den memnun kalmamış mesela. Herkesin tecrübesi farklıdır. Siz S22 Ultra yerine Realme GT2 Pro, Oneplus 11, Xiaomi 13 veya Huawei P60 Pro alsaydınız yine memnun kalırdınız. Ne kadar para verirseniz, o kadar hizmet alırsınız. Memnuniyetiniz verdiğiniz ücretle paraleldir. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Herkesin tercihi de aynı olmak zorunda değil. Bunu izah etmeye çalışıyorum. İyi sosyaller.

Tartışmaya gerek yok arkadaşlar boşu boşuna size zerre faydası olmayan markalar yüzünden birbirinizi kırmaya asla değmez. Yarın öbür gün belki birbirinize yardımcı olacaksınız kim bilir? Ben Samsung'dan şaşmam, kimisi Samsung'u beğenmez ama Android ister gider Xiaomi alır, Huawei alır, Oppo alır. Kimisi direkt Android sevmez iOS taraftarıdır gözü kapalı iPhone alır. Dediğim gibi zevk meselesi, kolaylık meselesi, alışmışlık meselesi. Kırmayın birbirinizi. İyi sosyaller, iyi günler herkese.
Bu arada telefonu sipariş ettim. Ben HayDay'de çiftliğimi düzenleyeceğim görüşürüz.

Redmi Xiaomi'nin alt markası, kalitesi aynı değildir. Redmi'yi kıyaslayacaksanız Samsung'a serisi ile kıyaslayabilirsiniz. Ayrıca Redmi Note 8 Pro nere, Xiaomi 14 nere? Buyurun bakın şuraya. Arkadaş S8'den memnun kalmamış mesela. Herkesin tecrübesi farklıdır. Siz S22 Ultra yerine Realme GT2 Pro, OnePlus 11, Xiaomi 13 veya Huawei P60 Pro alsaydınız yine memnun kalırdınız. Ne kadar para verirseniz, o kadar hizmet alırsınız. Memnuniyetiniz verdiğiniz ücretle paraleldir. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Herkesin tercihi de aynı olmak zorunda değil. Bunu izah etmeye çalışıyorum. İyi sosyaller.

Doğruyu söylemek gerekirse abimde iPhone 15 Plus ve diğerki abimde 15 Pro Max var annemde xaiomi 12 var babamda Huawei'e p serisi yeni aldı tam olarak modelini bilmiyorum almıştı bu telefonlardan memnunlar ona bir şey demiyorum ben fakat yani S22 Ultra ya baktıklarında genelde daha fazla rahat diyorlardı onların yorumunu alarakta buraya yazıyorum Xiaomi aşırı kötü değil benim tercihim kendimce şöyle diyeyim oyun vs oynayacaksam Xiaomi tercihim olur du fakat ben telefonu oyun için değil normal ihtiyaclar için tercih ediyorum Huawei'nin ne si iyi nilmiorum ama kulaklıklarının iyi olduğunu biliyorum iPhone kunlandım ve 1 ay kunlandım telefondan menun kalmadım şu ana kadar menun kaldığım telefonlar Samsung tarafından oldu bunu demek istiyorum general mobilde kunladım GM5 Plus kunlanmıştım şöyle demeyi tercih ediyorum ihtiyaçlarına göre telefon almak daha mantıklı.

Allah'ım telefon geldi pakette ezik falan da yok sorunsuz geldi yarabbim isteyen herkese nasip etsin. Güle güle J7 Prime.

Son düzenleyen: Moderatör:
Allah'ım telefon geldi pakette ezik falan da yok sorunsuz geldi yarabbim isteyen herkese nasip etsin. Güle güle J7 Prime.
Hayırlı olsun. Konuya bakıp Xiaomi 14'ü gören kişiler olursa ileride sakın Xiaomi 14 almak gibi bir hata yapmasın. Donanım basılınca cihaz iyi olmuyor. HyperOS merdiven altı geliştirilmiş bir yazılım gibi. Çinli markalar arasındaki tek iyi marka Huawei.

Yeni konular

Geri
Yukarı