Hepsiburada'dan Ürün Alıp Vatan Bilgisayar'da Toplattırmak

Swind

Kilopat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Hepsiburada'dan ekran kartı vb. ürünleri alıp, Vatan Bilgisayar'a götürsem toplarlar mı? Şimdiden teşekkür ederim :)

Vatan Bilgisayar'ın önerilmemesinin nedenlerinden biri işçiliklerinin kötü olmasıdır. Sen sistemi başka yerden almana rağmen bunlara emanet etmek istiyorsun. Denizi geçip derede boğulmak bu olsa gerek. :D

Bence sistemi kendin topla. Zor bir şeyi yok, hem bilgisayarı daha iyi öğrenmiş olursun, hem sorun olduğunda kendin daha rahat müdahale edebilirsin. İlk bilgisayarımı bilgisayar mağazasında toplatmıştım. Eskidiği için yeni sistem toplamaya kara verdim ve Technopat'ın videolarını izlemeye başladım hiç bir şey bilmezken kendim toplayacak seviyeye geldim ve topladım.

Bence sistemi kendin topla. Zor bir şeyi yok, hem bilgisayarı daha iyi öğrenmiş olursun, hem sorun olduğunda kendin daha rahat müdahale edebilirsin. İlk bilgisayarımı bilgisayar mağazasında toplatmıştım. Eskidiği için yeni sistem toplamaya kara verdim ve Technopat'ın videolarını izlemeye başladım hiç bir şey bilmezken kendim toplayacak seviyeye geldim ve topladım.
Bildiğiniz veya bulduğunuz iyi anlatan ve uzun olmayan bir toplama videosu var mı ? Ben baktım çoğu 30-45 dakika ve üzerinde.

Bildiğiniz veya bulduğunuz iyi anlatan ve uzun olmayan bir toplama videosu var mı ? Ben baktım çoğu 30-45 dakika ve üzerinde.
Montaj videolarını izleyebilirsiniz. Ayrıca sistem toplayacaksanız 30-40 dakikalık videolardan sıkılmamanız lazım :) Alırsın parçaları videoyu izlerken, durdura durdura yaparsın montajını. İlk toplayanlar için biraz zahmetli olur tabii ama bir o kadar da eğlenceli.

Ayrıca montajını yapacağın sırada konu açıp sorularını ve sorunlarını paylaşabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı