Hepsiburada'dan Ürün Alıp Vatan Bilgisayar'da Toplattırmak

Montaj videolarını izleyebilirsiniz. Ayrıca sistem toplayacaksanız 30-40 dakikalık videolardan sıkılmamanız lazım :) Alırsın parçaları videoyu izlerken, durdura durdura yaparsın montajını. İlk toplayanlar için biraz zahmetli olur tabii ama bir o kadar da eğlenceli.

Ayrıca montajını yapacağın sırada konu açıp sorularını ve sorunlarını paylaşabilirsin.
2 günümü aldı bilgisayarı toplamak. Kablo yönetimi uzun sürdü valla. :)

İlk defa toplayacağım. İçimde biraz tedirginlik var açıkçası :) Parçaları yerleştirmede değil de kabloları takamazsam diye biraz korkuyorum diyebilirim :)

İlk defa toplayacağım. İçimde biraz tedirginlik var açıkçası :) Parçaları yerleştirmede değil de kabloları takamazsam diye biraz korkuyorum diyebilirim :)
Merak etmeyin burada her probleminize yardım edecek üyeler ve yetkililer var :) Ben de ilk montajımda kablolar ile biraz kavga etmiştim ama sağolsun Sosyal var yani :) Sosyal'e güvenerek ilk kasamı kendim topladım.

Merak etmeyin burada her probleminize yardım edecek üyeler ve yetkililer var :) Ben de ilk montajımda kablolar ile biraz kavga etmiştim ama sağolsun Sosyal var yani :) Sosyal'e güvenerek ilk kasamı kendim topladım.
İnşallah bende ilk kasamı sorunsuz bir şekilde toplayabilirim :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı