Hepsiburada'nın iade koşulları

BlueMan23

Kilopat
Daha fazla  
Yakın zamanda Mi 6 almayı düşünüyorum gerçekten beğendiğim bir cihaz fakat LG panel çıkarsa koşulsuz iade edebilir miyim? Duyduğuma göre 14 gün iade hakkım oluyormuş.

Yakın zamanda Mi 6 almayı düşünüyorum gerçekten beğendiğim bir cihaz fakat LG panel çıkarsa koşulsuz iade edebilir miyim? Duyduğuma göre 14 gün iade hakkım oluyormuş.
Evet, cayma hakkınız bulunuyor. Fakat diyelim ki iade işlemleri için müşteri hizmetlerini aradınız ve size:
-Ürünün kutusunun açılmamış olması gerekiyor, sadece açılmamış kutuların iadesini alıyoruz.

Gibi saçma sapan bir şey söyleyecek hiç kafaya takmadan doğrudan ürün size nasıl geldiyse o şekilde gönderin. Ürün onlara ulaştıktan 3-4 saat gibi bir süre içerisinde banka hesabınıza parayı geri yatırıyorlar.

Evet, cayma hakkınız bulunuyor. Fakat diyelim ki iade işlemleri için müşteri hizmetlerini aradınız ve size:
-Ürünün kutusunun açılmamış olması gerekiyor, sadece açılmamış kutuların iadesini alıyoruz.

Gibi saçma sapan bir şey söyleyecek hiç kafaya takmadan doğrudan ürün size nasıl geldiyse o şekilde gönderin. Ürün onlara ulaştıktan 3-4 saat gibi bir süre içerisinde banka hesabınıza parayı geri yatırıyorlar.
Hocam ürün size nasıl geldiyse derken? ben içini açıp kurulumunu yapıp, sadece panel LG ise göndermeyi düşünüyorum.

On dört gün içinde ürünü eksiksiz iade ederseniz kabul görecektir ve SIM kartı takılmaması da gerekiyormuş sanırım, emin değilim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı