Medimarkt iade koşulları

Gilaybey

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Arkadaşlar medimarkt internet sitesinden laptop almayı düşünüyorum aldığımda bir sıkıntı olursa koşulsuz iade edebiliyor muyum? Paketi açtıktan sonra bir sıkıntı çıktığında.

Ben internet sitesinden laptopu alıp geldikten sonra 3 gün kullanmıştım sonrasında daha iyi özellikli laptop indirime girince iade ettim ve indirime gireni aldım. Bu olay Haziran ayında yaşandı hala iadeyi böyle kabul ediyolar mı bilmiyorum.

Bence ilk kargo geldiğinde al dene. Gerekirse beklet. Eğer adam olurda hızlıca terkederse, video çekerek kargonu al, aç, videoya devam et. Sıkıntı çıkarsa videoda zaten görünür.

Bence ilk kargo geldiğinde al dene. Gerekirse beklet. Eğer adam olurda hızlıca terkederse, video çekerek kargonu al, aç, videoya devam et. Sıkıntı çıkarsa videoda zaten görünür.
Mağazada çalışanın önünde kurulum yapmayı düşünüyorum hem bi sıkıntı çıkarsa o da görür
İçinde Windows varsa iade sırasında sıkıntı çıkar.
Nasıl yani tam anlayamadım

Mağazada çalışanın önünde kurulum yapmayı düşünüyorum hem bir sıkıntı çıkarsa o da görür.

Nasıl yani tam anlayamadım.

Lisans ürünlerinin iadesi biraz sıkıntılı oluyor. Yani sen laptop+windows alırsan Windows'un iadesi olmayacağı için sıkıntı yaşayabilirsin demek istedim. Almadan önce bir sorun bunu müşteri hizmetlerine sıkıntı çıkmaz derlerse alın. Sıkıntı çıkar derse FreeDOS alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı