Hepsiburada'nın Rezilliği

Türk telekom ile görüşsem sorunu hallederler mi ? SIM karr bu hafta sonu çıkarıldı. Kendi telefonumda çalışıyor. Yazdım bakalım nasıl geri dönüt yapacak.
Amazon cidden adam. Şu sektörde işini düzgün yapan sayılı firmalardan.
Telefona SIM kartı 1 kere taktıktan sonra iade edemiyorsun diye biliyorum.

Hepsiburada'dan beklemezdim böyle bir şey. Peki gerçekten güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceğimiz siteler var mı? Hazır böyle bir konu açılmışken bilen arkadaşlar güvendikleri siteleri paylaşırsa yararlı olur çünkü gerçekten bu arkadaşın yaşadığını yaşamak istemem. Çok kanser edici bir durum.

Amazon Türkiye'yi tavsiye ederim.

Şikayetvar.com a yaz direk dönüş yapıyorlar. Şikayetvar.com hayat kurtaran bir site vallahi direk mağazanın siciliyle oynuyor. Thhden daha çok iş yapıyor.

Aynen öyle Snopy kullaklığım garanti içinde kırılmıştı tamir etmeyip üstüne garantiden çıkartıp 75TL gibi bir ücret istediler bende şikayetvar a yazdım bir güzel 2 gün sonra birileri aradı Snopy'den hatamız için özür dileriz şikayet var üzerinden şikayetinizi olumlu çözüm olarak işaretleyip garantiye yollayın dediler yolldım 0 bir kullaklık geldi.

Hepsiburada'dan almış olduğum içinden garanti belgesi dahil olmayan WD Black marka HDD 2. el olup ve 0 olarak gösterilip arızalı olarak tarafıma ulaştı. Lakin asıl sorun bu değil, tamam ürün şans eseri arızalı gelebilir. Lakin şu kısma dikkat edin; Hepsiburada'nın ürün değerlendirme kısmındaki insafsızlığı ve burada söyleyemeyeceğim o kelimeyi bizzat size fotoğrafla göstermek istiyorum. Hiçbir şekilde olumsuz yorumları umursamayan, yayınlamayan bu şirketten hiçbir ürün almanızı tavsiye etmiyorum. Bunun adı üç kağıtçılıktır, halsiyetsizliktir.

Satıcı sorunundan dolayı Hepsiburada'yı aşağılama hakkın yok git ve lütfen düzgün satıcılardan alışveriş yap.

Geri
Yukarı