HepsiJET dağıtıma hazırlanıyor ne demek?

Alp Demir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Perşembe günü Laptop aldım HepsiJET ile gelecek fakat hala gelmedi. Bugün dağıtıma hazırlanıyor yazısı çıktı bu aşamadan ne kadar sonra dağıtıma verildiğini bilen arkadaşlar varsa cevap verebilir mi? Yarına kalması sıkıntı olur yarın sınavlarım var okula gitmem gerek, bu yazı çıktıktan sonra gün içinde dağıtıma çıkıyor mu?
Screenshot_20211018_150758.jpg

Perşembe günü laptop aldım HepsiJet ile gelecek fakat hala gelmedi. Bugün dağıtıma hazırlanıyor yazısı çıktı bu aşamadan ne kadar sonra dağıtıma verildiğini bilen arkadaşlar varsa cevap verebilir mi? Yarına kalması sıkıntı olur yarın sınavlarım var okula gitmem gerek, bu yazı çıktıktan sonra gün içinde dağıtıma çıkıyor mu?
Eki Görüntüle 1192210

Yarın elinde olur büyük ihtimal.

Ben bu bildirimi aldıktan ertesi gün dağıtıma çıktı, gelir gelmez dağıtıma çıkmayabilir.
Şubeye gitme imkanınız varsa gidip alabilirsiniz onun dışında yarın gelir büyük ihtimal.
HepsiJET depodan direkt kuryeye teslim etme gibi bir politikası varmış, depo konumu da güvenlik nedeniyle alıcılarla paylaşılmıyor, paylaşılsa bile elden telim etme seçenekleri bulunmuyormuş.
Bunlar müşteri temsilcisinin dedikleri. Belki ilden ile değişir.

Perşembe günü Laptop aldım HepsiJET ile gelecek fakat hala gelmedi. Bugün dağıtıma hazırlanıyor yazısı çıktı bu aşamadan ne kadar sonra dağıtıma verildiğini bilen arkadaşlar varsa cevap verebilir mi? Yarına kalması sıkıntı olur yarın sınavlarım var okula gitmem gerek, bu yazı çıktıktan sonra gün içinde dağıtıma çıkıyor mu?
Eki Görüntüle 1192210
Dağıtıma hazırlanıyorda daha transfer sürecinde oluyor.

HepsiJET'in teslim alabileceğiniz bir şubesi yok. Bu yüzden teslim alınmayan kargolar her gün genellikle 9 civarı dağıtıma çıkarılıyor. Yani diyelim yarın gelen kargoyu teslim alamadınız, endişelenmeyin bir sonraki gün veya o günün akşamı tekrar dağıtıma çıkacak ve size teslim edilecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı