HepsiJET kargo deneyimleriniz nelerdir?

MakeMyDay

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası Ticaret
Merhaba,

Hepsiburada sitesinden oyuncu monitörü sipariş ettim. HepsiJET kargo ile gelecek.

Bu kargo firması ile deneyimleriniz nedir?
İyi midir kötü müdür?

Malum gelecek ürün hassas. Çizik, kırık, çatlak asla
olmamalı.

Daha dün aldığım ürün HepsiJET aracılığı ile geldi. İyi bir firma diyebilirim. Aldığım üründe hiçbir sıkıntı da görmedim. İyi bir firma diyebilirim. Tabii ki bu özellikler bölgeden bölgeye göre değişebilir dikkat etmek gerek.

Daha dün aldığım ürün HepsiJET aracılığı ile geldi. İyi bir firma diyebilirim. Aldığım üründe hiçbir sıkıntı da görmedim. İyi bir firma diyebilirim. Tabii ki bu özellikler bölgeden bölgeye göre değişebilir dikkat etmek gerek.
İstanbul dayım

Son zamanlarda yaptığım 3 alışverişin 3'ü de rezalet ötesi. Hayatımda hiçbir kargoyu bu kadar beklemedim gerçek anlamda.
Hepsiburada'yı herkese öneririm normalde ancak HepsiJet'de yolunda gitmeyen bir şeyler olduğu çok net ortada.

8 Nisan'da verdiğim sipariş HepsiJET ile 9 Nisan'da elime ulaşmış. Bir sorun yaşamamışım kısacası.

Screenshot_16.png

6 Nisan'daki siparişim de aynı şekilde sorunsuz olmuş, ertesi gün elime ulaştı.

Screenshot_17.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı