HepsiJet kargoyu dağıtım merkezinden almak mümkün mü?

Leoon

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bugün kargom teslimat şubesine gelmiş ama daha dağıtıma çıkmadı şubeye gitsem kargomu alabilir miyim?

Onlara sorarsanız mümkün değil. Ama yerini biliyorsanız şubenin gidin sanki onlar dağıtmış gibi okutup veriyorlar. Başıma geldi aynısı ısrarla şubeden alım mümkün değil demelerine rağmen ben inat edip gittim. Kargoyu bulup direkt verdi arkadaş sağ olsun.

Merhaba, bugün kargom teslimat şubesine gelmiş ama daha dağıtıma çıkmadı şubeye gitsem kargomu alabilir miyim?
Normal kargolardan alıyorsun.

HepsiJet de sanırım sipariş verirken '' hepsimat noktasından alım '' diye bir seçenek var yani seçersen o noktadan kendin alabiliyorsun. İnsiyatif kullanıp veredebilir keyfine kalmış. :)

Dağıtım merkezine geldiğinde bazen dağıtım merkezinden elle teslim edebiliyorlar fakat oradaki kişilerin insiyatifine kalmış. Bildiğim kadarıyla HepsiJet'in çalışma yöntemine göre şube teslimat işlemi yasak. Bununla ilgili bir prosedür düzenlemesi vardı. Kapınıza gelen kurye sizin temsilciniz konumunda olduğundan dolayı teslimatta yaşanılan herhangi bir sorunda o temsilci HepsiJet firmasında sorumlu tutulduğundan dolayı dağıtım merkezinde teslimata izin vermemeleri gerekiyor.

Geri
Yukarı