HepsiJet nasıldır?

Hepsiburada'nın firması. Kargo biraz geç geliyor ama hiç sorun yaşamadım. Güzel tarafı iade edeceğiniz ürünü gelip kapıdan almaları.

22 Kasım günü Black Friday haftasından RAM sipariş ettim. HepsiJet ile gelecekti. Ertesi gün kargoya verildi tahmini teslim tarihi 4 Aralık görünüyordu ben de beklemeye başladım. Fakat 4 Aralığa kadar kargo durumunda hiçbir değişiklik olmadı hep aynı konumda duruyordu. Tarihi geçince mail ile ulaştım ve inceleme süreci başlattılar kargomla ilgili. Onun için de bekledim 1 hafta toplam 3 hafta oldu. Daha sonra Hepsiburada sitesi üzerinden mesaj yazdım. Daha sonra beni arayıp iptal olduğunu ve iade yapacaklarını söylediler durduk yere. 1 hafta da paranın iade edilmesini bekledim. Sonuç olarak kargom gelmedi. Belki de Black Friday yoğunluğundan karışıklık oldu bilemem ama HepsiJet kara listeye alındı benim için.

Hepsiburada'dan telefon ve RAM satın almıştım, ikisi de HepsiJet ile 2 günde gelmişti. Açıkçası ben memnun kaldım.

Aylar önceki siparişlerimde en geç 3 gün sonra geliyordu, genelde de hep ertesi gün elime ulaşıyordu. Son zamanlarda sürekli geç getiriyorlar. Hatta son siparişim 13 gün sonra geldi. En azından kutularda hiç hasar yoktu. Bana göre geç gelmesi dışında hiçbir sorunu yok.

HepsiJet hiç kullanmadım, ama HepsiExpress çok iyiydi. İki kargo firması da HepsiBurada'ya bağlı zaten sanırım.

Onun haricinde Hepsiexpressten aldığınız ürünü iade etmek istediğiniz zaman kargo görevlisi ayağınıza kadar geliyor iade almak için. Kargo firmasına gitmekle uğraşmıyorsunuz bunu çok sevmiştim. Sipariş ettiğim klavye beklediğim gibi çıkmayınca iade etmek istedim, ertesi gün sabahın 8'inde görevli gelip kargoyu aldı gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı