HepsiJet saçmalığı yüzünden Hepsiburada hesabını silmek

Vaazs

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Döviz
Kargo 5 güne gelmiyor, en erken 4 gün ortalama 5-6 günde geliyor. Nadiren 2 günde geliyor o da kargoya verilen yerle aynı şehirde olunca sadece. Dağıtıma çıkıyor geliyor adamların şubesi yok ve sen iştesin, kargo kodu istiyorlar evden, evdekiler arıyor sen söylüyorsun yanlış diyor. Kargo 2-3 tane olunca kaos. T.C. vereyim diyorsun en sonunda mecbur kalıyor T.C. alıyor gidiyor. Bir şirket kendini nasıl böyle batırabilir aklım almıyor.

Kargo 5 güne gelmiyor, en erken 4 gün ortalama 5-6 günde geliyor. Nadiren 2 günde geliyor o da kargoya verilen yerle aynı şehirde olunca sadece. Dağıtıma çıkıyor geliyor adamların şubesi yok ve sen iştesin, kargo kodu istiyorlar evden, evdekiler arıyor sen söylüyorsun yanlış diyor. Kargo 2-3 tane olunca kaos. T.C. vereyim diyorsun en sonunda mecbur kalıyor T.C. alıyor gidiyor. Bir şirket kendini nasıl böyle batırabilir aklım almıyor.
Yerden yere göre değişiyor sanırım. Ben hiç böyle bir şey yaşamadım.

Sorun ne anlamadım hesabımı silmek istiyorsun? (Hepsiburada hep böyle ben 1 haftadır kargo bekliyorum cevap şu gecikme gözükmüyor w*f.)

Kargo 5 güne gelmiyor, en erken 4 gün ortalama 5-6 günde geliyor. Nadiren 2 günde geliyor o da kargoya verilen yerle aynı şehirde olunca sadece. Dağıtıma çıkıyor geliyor adamların şubesi yok ve sen iştesin, kargo kodu istiyorlar evden, evdekiler arıyor sen söylüyorsun yanlış diyor. Kargo 2-3 tane olunca kaos. T.C. Vereyim diyorsun en sonunda mecbur kalıyor T.C. Alıyor gidiyor. Bir şirket kendini nasıl böyle batırabilir aklım almıyor.

Konumunuz kaynaklı sorun yaşıyorsunuz bulunduğum konumda hiçbir sorun yok. Çok hızlı geliyor.

Düzce'nin bir köyünde yaşıyorum. Bir ürün HepsiJet ile gelmiyorsa genellikle almıyorum çünkü sipariş verdiğimin ertesi günü akşam 22:00 dahi olsa geliyorlar. Bence konumunuzda bir sıkıntı var.

Önceden çok hızlıydı ama son zamanlarda çok yavaşladı. En erken 4-5 gün bazen 1 haftadan sonra geliyor. Gerek olmadıkça amazondan başka yerden almıyorum. En geç 2 güne elimde oluyor.

Geri
Yukarı