Hepsiburada ebrarbilgisayar indirim saçmalığı

Arda Demirkıran

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Yaklaşık 1 aydır araştırıp fiyatının düşmesini beklediğim Bravo 17 az önce 1 dakikalığına 9400₺ gibi bir fiyata düştü. Akakçe'den bildirim koyduğum için anında haberim oldu. Bu bir saçmalık ve cidden hayal kırıklığı yarattı. Anlamadığım ise fiyatı yanlışlıkla mı düşürdüler? Tam alacağım adres bilgilerini girdim, sıra kredi kartı bilgilerini girmeye geldi tam kredi kartı numarasını girdim güvenlik kodunu giremeden uyarı verdi. Satıcıda stoğun bittiği yazıyordu. Cidden hevesini kırdılar insanın. Ya 1 kereliğine fırsat ürünü koydular benden daha hızlı birisi aldı ya da yanlışlıkla fiyat düşürdüler. Sorun yaşadığım firma ebrarbilgisayar. Stokta ise 10 adet olduğu yazıyor. Çıldıracağım ya.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201220-211029_Chrome.jpg
    Screenshot_20201220-211029_Chrome.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 172
Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatı yanlış girdiklerini anlayıp düzeltmek için stoktan çekmişlerdir. Belki başka bir ürün yerine ona yaptıkları indirimin düzeltmesidir. Sonuçta beklenilen seviyede değil şu anda. Nedeni sonucu etkilemeyecek olduğu için de pek önemli değil herhalde.

Geçmiş olsun, umarım bütçene göre iyi bir sistem denk getirirsin. :)

Fiyatı yanlış girdiklerini anlayıp düzeltmek için stoktan çekmişlerdir. Belki başka bir ürün yerine ona yaptıkları indirimin düzeltmesidir. Sonuçta beklenilen seviyede değil şu anda. Nedeni sonucu etkilemeyecek olduğu için de pek önemli değil herhalde.

Geçmiş olsun, umarım bütçene göre iyi bir sistem denk getirirsin. :)

Teşekkür ederim hocam.İnşallah denk getiririm.

1608490837243.png

Benzer bir sıkıntı yaşamıştım üstelik ben siparişi verdikten sonra reddedildi :(. Buna ihtiyacım yoktu uyguna fiyata görünce hemen alayım dedim siparişi verdikten sonra bildirim geldi bir baktım sipariş reddedildi :(.

Eki Görüntüle 792091

Benzer bir sıkıntı yaşamıştım üstelik ben siparişi verdikten sonra reddedildi :(. Buna ihtiyacım yoktu uyguna fiyata görünce hemen alayım dedim siparişi verdikten sonra bildirim geldi bir baktım sipariş reddedildi :(.

Size de geçmiş olsun hocam. Cidden çok sinir bozucu alacaksınız diye umutlanıyorsunuz sonra alamıyorsunuz.🙁

Hayırlısı hocam inşallah ikimizde umduğunu alır.

Aslında benim için daha hayırlı oldu, bir tanıdıgım 3 aylığına ABD'ye gitti, o dönerken bana 5600X getirecek (300$dan alırsa 2293 TL ediyor). Bu kaçırdığım ürün ile aynı fiyata 5600X almış olacağım :). Gerçi şu an için acaba zorlayıp 5900X mi aslam diyorum ömürlük kullanırım :D.

Aslında benim için daha hayırlı oldu, bir tanıdıgım 3 aylığına ABD'ye gitti, o dönerken bana 5600X getirecek (300$dan alırsa 2293 TL ediyor). Bu kaçırdığım ürün ile aynı fiyata 5600X almış olacağım :). Gerçi şu an için acaba zorlayıp 5900X mi aslam diyorum ömürlük kullanırım :D.

Çok iyi etmişsiniz hocam ülkemiz malum pahalı, garanti işi nasıl işliyor hocam uluslararası garanti var mı?

Çok iyi etmişsiniz hocam ülkemiz malum pahalı, garanti işi nasıl işliyor hocam uluslararası garanti var mı?

Açıkçası garanti işine pek bakmadım, ama ABD'de Amazon'dan alacak ürünü gerekirse oraya yollarım geri. Fakat bunca yıldır PC kullanırım, duydugum en az bozulan parça işlemci olabilir :D.

Düzenleme yapıyorum: Yukarıda belirttiğim durum "normal kullanım"içi geçerli, OC ile zorlanmalarda risk olabilir :D.

Geri
Yukarı