Hepsijet Şubeden Kargo Teslim alınır mı?

Bu konu hakkında Hepsijetten yeni bilgi aldım, evet alabilirsin ama 3 gün içerisinde.
Ben de sordum öyle bir şey yok, dağıtım merkezinden direkt eve teslim ediliyor o yüzden alamazsınız dendi. Tabi bir de ürünün şubeye ulaştığın dan emin olmak lazım zira transfer merkezinde gözüküp hala depo da olabiliyor.

Tam 23 gün önce Hepsiburada’dan vermiş olduğum monitörü zahmet edip pazar günü kargoya verdiler. Ben de bugün izinliyim ve bir hafta daha beklemeye tahammülüm ne yazık ki yok. Hepsijet şubesi yaklaşık 40 dakika kadar yakınımda, sabah yine arayacağım ama açacaklarını düşünmüyorum o yüzden konu açtım. Acaba gittiğim zaman vermemezlik yaparlar mı? “Yok çok dolu, bulamayız” gibi bahane vs. üretirler mi? Yoksa sıkıntı yapmadan verirler mi 😆
Hocam alabilirseniz söyleyin bizde gidip alalım.

Hocam valla aradım ''şubelerden teslim yapılmıyor dendi'' o kadar zaman geçti. Ne yalan söyleyeyim hevesimde kaçtı, üstelemedim bende :D

Şu anki kargo yoğunluklarından dolayı kargonuzu şubeden teslim alamazsınız, çünkü şube çalışanları dahil herkes dağıtıma çıkıyor. Ama siparişini başka bir zaman vermiş olsaydınız alabilirdiniz :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı