Hepsijet Şubeden Kargo Teslim alınır mı?

kudal

Hectopat
Tam 23 gün önce Hepsiburada’dan vermiş olduğum monitörü zahmet edip pazar günü kargoya verdiler. Ben de bugün izinliyim ve bir hafta daha beklemeye tahammülüm ne yazık ki yok. Hepsijet şubesi yaklaşık 40 dakika kadar yakınımda, sabah yine arayacağım ama açacaklarını düşünmüyorum o yüzden konu açtım. Acaba gittiğim zaman vermemezlik yaparlar mı? “Yok çok dolu, bulamayız” gibi bahane vs. üretirler mi? Yoksa sıkıntı yapmadan verirler mi 😆

Keşke kargo şubesinin adresini verseydin-istediğin zaman gidip alabilirdin-.

"Acaba gittiğim zaman vermemezlik yaparlar mı? “Yok çok dolu, bulamayız” gibi bahane vs. üretirler mi? "

Neden böyle birşey yapsınlar? Kargo senin değil mi?

Keşke kargo şubesinin adresini verseydin-istediğin zaman gidip alabilirdin-.

"Acaba gittiğim zaman vermemezlik yaparlar mı? “Yok çok dolu, bulamayız” gibi bahane vs. üretirler mi? "

Neden böyle birşey yapsınlar? Kargo senin değil mi?
Aliexpress’ten ekran kartı siparişim geldiği gün almaya gittiğimde, Mağaza yoğun bulamayız, elinize ulaşır birkaç güne vs vs diyorlardı. Onun için :))

ptt ye gelen kargom için henüz "dağılım" yapılmadı diyerek teslimatını yapmadılar.

Tam 23 gün önce Hepsiburada’dan vermiş olduğum monitörü zahmet edip pazar günü kargoya verdiler. Ben de bugün izinliyim ve bir hafta daha beklemeye tahammülüm ne yazık ki yok. Hepsijet şubesi yaklaşık 40 dakika kadar yakınımda, sabah yine arayacağım ama açacaklarını düşünmüyorum o yüzden konu açtım. Acaba gittiğim zaman vermemezlik yaparlar mı? “Yok çok dolu, bulamayız” gibi bahane vs. üretirler mi? Yoksa sıkıntı yapmadan verirler mi 😆
Hangi monitör aldın? Ben de monitör arıyorum.

Geçen hafta 25 günlük gönderinin en sonunda Bursa Nilüfer Hepsijet şubesine vardığının mesajını telefonuma gönderdiler. Hemen google araması ile adresini buldum ve gittim. İçeriye girdiğimde şok oldum. Tüm depo full dolu idi. Paketinizi bulursak çok şanslısınız dediler ve eklediler. 472.000 paket daha gelecekmiş. Sonrasında tesadüfen paketimi en önde gördük ve teslim aldım. Adam çok şanslısınız, piyango bileti alın dedi. 😀
Size tavsiyem, aramadan gidecekseniz gidin. Şanslıysanız paketinizi bulur ve size teslim ederler. Ancak şunu söylemeden geçemeyeceğim, tam bir kaos var Hepsijet depolarında. Bunu göz önünde bulundurmanız şart.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı