HepsiLisans sahte key satıyor

713666

Picopat
Bu siteden dün akşam key aldım verdikleri keyi denedim direk hata verdi wp üzerinden aradım başka key verdi, sonra 008 hatası verince direk telefon ile etkinleştir seçeneğini kullanmamı söyledi akşam olduğu için robota atıyordu sistem. Yaklaşık 10 dakika önce tekrar aradım ekrandaki numaraları girdim bana geçersiz ürün anahtarı hatası verildi kisaca insanlari aldatmaktan baska bir sey bildikleri yok ilk verdikleri key telegramdan alinmiş 2. Baska cihazda kullanılıyor hatasi verdi yazdim hala dönüş yok eğer destek veya yardim etmezlersw 35 tl için bile olsa gidip şikayet etmeyi düşünüyorum, şimdi şunu dersiniz git orijinal al o zaman öğrenci olduğum icin 3500tl sizce verebilirmiyim? Benim şikayet amacımda şu olur bu adamların tamamen satış yapamayacak olmaları için iyi günler yorumlarınızı bekliyorum benzer durum yaşayan varsa yardım ederse sevinirim.

Böyle bir durum yaşamadım ama şikayet edin lütfen kim bilir günde kaç kişi sizin gibi mağdur oluyor ve sadece 35 TL cik diyerek bu işin peşini bırakıyor.

Hocam bu dediğiniz siteyi ilk defa duyuyorum ama 35 TL‘ye key çok ucuz. Zaten fiyatından belli sıkıntı olduğu, SağlamLisans kullanın derim, forumda da keyler için genelde bu site öneriliyor. Windows 10 Pro, 90 TL, 11 Pro ise 120 TL civarında satılıyor şu an orada. 35 TL için bence uğraşmaya değmez ama siz bilirsiniz.

Durumu editlemek istemedim şayet yaşanılanları alacak olanlar düşünsün, kendilerine yazdım dönüş yapmadılar verdikleri keylerden birini tekrar kullandım ve telefon etkinlestirmeyi tekrar açtım yeni 9 haneli kod verildi aradım microsoft'u ve etkinlestirdim suan icin anahtar aktif ama bu şudur ki bu adamları tercih etmeyin ben biraz daha kartımda para olsa sağlam lisans'tan falan alırdım yapacak bir şey yok zaten oem kod sıkıntı çıkacağını sanmıyorum cevaplar için teşekkürler yinede bir yere şikayet etmeyi düşünüyorum.

Forumda belirli konular var hocam şikayet için sizce nereye başvurayım?

Yeni konular

Geri
Yukarı