İtopya çizilmiş ürün satıyor

6 Ay önce İtopya'dan DADG2 aldım kasanın ön paneli bariz çizikti. Fazla sorun etmedim lakin arkada PSU kayık ve anakarttan cızırtı gelince uyandım. Bu firma 2. el teşhir iade ürünü mü kullanıyor? Koşullarda montajlı sistemin iade olmayacagı yer alıyor montajlamadan mı iade gelmiş olabilir sizce arakadaşlar veya bu çizik vb. montaj esnasında mı oluştu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla hazır montajlı sistemlerde hep bu olaylar olabiliyor. Ben de Teknobiyotik'ten aldım. Ön panelin içteki plastiği kırık gelmişti. Allah'tan pek bir etkisi olmadığından iade vs. etmedim. En iyi yöntem parçaları alıp kendin birleştirmek bunu anladım.

Ben de mağazasından klavye satın alırken kutusu daha önce açılmış bir ürün getirdiler, kutunun daha önce açılmış durumda olduğunu farkedip bunu onlara söyleyince kutusuna dokunulmamış temiz bir ürün getirdiler. Bir iteleme durumu sezmiştim, anlamayan farketmeyene itelemeye çalışıyorlar.

6 Ay önce İtopya'dan DADG2 aldım kasanın ön paneli bariz çizikti. Fazla sorun etmedim lakin arkada PSU kayık ve anakarttan cızırtı gelince uyandım. Bu firma 2. el teşhir iade ürünü mü kullanıyor? Koşullarda montajlı sistemin iade olmayacagı yer alıyor montajlamadan mı iade gelmiş olabilir sizce arakadaşlar veya bu çizik vb. montaj esnasında mı oluştu?
Şaşırmadım.

Hazır sistem almak kesinlikle mantıksız, elinde kalanları, teşhir ürünlerini ne varsa kakalıyorlar nasıl olsa hazır sistemde iade durumu yok. Bu yüzden dolayı ben toplanmış sistem almayıp parça parça farklı sitelerden aldım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı