Hepsimat esnaf 18 yaş altına kargoyu vermeyebilir mi?

ArdaFRKN

Hectopat
Makaleler
7
Abimin hepsimat noktasına mentol topu kargosu var ve yarın 3. gününü dolduracak ama yine gidemeyecek. Yarın arkadaşlarımla buluşacağım, yol güzergahımda teslimat noktasından geçiyorum. Ben teslim alabilirim dedim ama sana vermezler küçüksün dedi. Böyle bir durum var mı?

Artık yokum

Centipat
Daha fazla  
Hayır.
Kim yaşını biliyor kimse.
18 yaşından küçükler alışveriş yapamaz diye de kural yok yapsa bile kargoyu teslim alamaz diye de kural yok.
Kargo sizin adınıysa çok rahat alırsınız.

emrullah13

Centipat
Daha fazla  
Sadece kargom var bir tane kod söylüyorsun sonra alıyorsun kimlik veya yaşını sormazlar sana.

zeki1981

Megapat
Abimin hepsimat noktasına mentol topu kargosu var ve yarın 3. gününü dolduracak ama yine gidemeyecek. Yarın arkadaşlarımla buluşacağım, yol güzergahımda teslimat noktasından geçiyorum. Ben teslim alabilirim dedim ama sana vermezler küçüksün dedi. Böyle bir durum var mı?

Abine gelen SMS kodunu al bu kodu doğru verirsen sorun olmaz.

PainS

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Reşit değilim ama adıma 500TL üzeri alışverişler yaptığım oldu, birşey demediler çünkü diyemezler, hakkın bu. :)
(Hepsimat gibi araçlar dahildi.)

republic1987

Centipat
Daha fazla  
Kargo sahibinin kendisinin gelip teslim alması gerekiyor cevabını alacaksın.
Eşimin kargosunu alamamış biri olarak söylüyorum.
Tamamen kargo firması ve vezne de duran kişinin inisiyatifine kalmış bir durum.
Sonuçta kargosunu aldığınız kişi kim olursa olsun diyelim ki sizden sonra gitti kargo firmasına kargom nerede dedi ve kargo firması yetkilileri ne cevap verecek sence ( tabiki de cevap veremeyecek ) o yüzden kimse sorumluluk almayacağı gibi kimin adına ise o gelsin alsın diyeceklerdir.

Yukarı