Amazon 18 yaş altına satıcı izni veriyor mu?

arda727272

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam Amazon satıcı hesabı açarken 18 yaş altı izin veriyor mu, bilginiz var mı? Acaba ayrıca mükellef co danda şirket kurmak istiyorum onun içinde 18 yaş altı izin var mı? Yanıtlarsanız sevinirim.

İzin vereceklerini zannetmiyorum, ayrıca Amazon'da bir şey satmak paralı. Aylık vergi gibi bir sistem var. Yani Letgo veya sahibindende satmak daha iyi ne satılacaksa.

Dropshipping yapacaksanız sanırım, onun için belli başlı belgelere ihtiyacınız var. Ve 18 yaş üstü yapabilir bunlar sadece. Aylık bir ödeme yapmaktasınız 1,000 lira olmalı bu ödeme sanırım.

İzin vereceklerini zannetmiyorum, ayrıca Amazon'da bir şey satmak paralı. Aylık vergi gibi bir sistem var. Yani Letgo veya sahibindende satmak daha iyi ne satılacaksa.

Satmaktan kastığım ürün satıcısı olmak fba. Modeli.
Dropshipping yapacaksanız sanırım, onun için belli başlı belgelere ihtiyacınız var. Ve 18 yaş üstü yapabilir bunlar sadece. Aylık bir ödeme yapmaktasınız 1,000 lira olmalı bu ödeme sanırım.

Dropshipping değil de onun gibi bir şey hesap açamammıdiyorsunuz yani 18 yaş alto Amazon satıcı hesabı.

Yeni konular

Geri
Yukarı