Hepsirobux.ml sitesinden alınan Robux Gelmedi

Tebrikler mucize kartal bey, burada konular kapanmaz.

Hocam diyorum ki site riskli kimse ucuza babasının hayrına mal satmaz bakın crackler de öyle çoğu virüslü ama sağlamları var bilemeyiz. Siteden mesaj beklesin eğer gelirse ne mutlu ama yüksek ihtimalle gelmez.

Hocam diyorum ki site riskli kimse ucuza babasının hayrına mal satmaz bakın crackler de öyle çoğu virüslü ama sağlamları var bilemeyiz. Siteden mesaj beklesin eğer gelirse ne mutlu ama yüksek ihtimalle gelmez.
Hocam ne anlatıyorsunuz?

Dikkatli okuyun ne dediğim açık hocam.
Sizinle yaşıt olduğuma inanamıyorum, ne dediğinizi anlıyorum. Sadece o kadar gereksiz bir mesaj yazmışsınız ki sırf forumu kirletmek için yazılmış gibi.

Hepinize teşekkürler zaten 10 TL yatırmıştım bunun yerine 34 TL verip orijinal olarak 450 Robux Premium almayı tercih ederim.

Tavsiyem modemi resetle bütün hesaplarını şifrelerini değiştir.
Sadece onun ininalına 9 TL yolladım olay bu

Lord Morsi her kimse, yaptığı nitelikli dolandırıcılık(işin içinde bilişim var). Küçük çocukları suistimal ederek paralarına çöküyor. Videoda 5 satır yazı gösterip "Bakın arkadaşlar baya güvenli site" demesi, kurumsallıktan uzak yazım hataları çok ele veriyor kendisini. İzleri kolay sürülmesin diye ininal veya papara hesabı kiralayıp ödeme alıyorlar. Dava açacaksanız savcı nitelikli dolandırıcılıktan işlem yaparsa şanslısınız. Yok icra alacaklısı olursanız soğuk su içiyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı