Her Akşam Güç Kaynağı anahtarını kapatmak zararlı mı?

CW geceleri gerçekten çok rahatsız edici, benim de oyun konsolumda CW var ve fişini çekmek zorunda kalıyorum. Bence vakit kaybetmeden garanti için başvurun.
Eski ekran kartımı geri alıp, eski güç kaynağımı geri takıp öyle göndereceğim çünkü minimum 10 gün sürecek bu. Değerli yanıtınız için teşekkür ederim. :)

Anahtarlı priz alıp oradan kapatın derim. Ben de sizin yaptığınız gibi yapıyorum. PSU düğmesi bozulmasın diye anahtarlı bir priz alıp monitör ve kasayı ona bağladım.

Direkt fişleri çekseniz ve tüm bileşenleri güven altında tutsanız? :p
Fiş çok uğraştırır hocam masa çok büyük, eğil kalk yaparsam yandım valla. :D
Değerli yanıtınız için teşekkür ederim :)
Anahtarlı priz alıp oradan kapatın derim. Ben de sizin yaptığınız gibi yapıyorum. PSU düğmesi bozulmasın diye anahtarlı bir priz alıp monitör ve kasayı ona bağladım.
Aslında anahtarlı 5'li priz var hocam ancak modem ve televizyon da oraya bağlı. Değerli yanıtınız için teşekkür ederim :)

Fiş çok uğraştırır hocam masa çok büyük, eğil kalk yaparsam yandım valla. :D
Değerli yanıtınız için teşekkür ederim :)

Yardımcı olabilirsek ne mutlu bize. Masanın boyutunun alakasını anlamadım ama en fazla 1-2 kere eğilirsiniz. Hatta direkt bağlı olduğu prizin fişini çekerseniz ona bile gerek kalmaz.

Yardımcı olabilirsek ne mutlu bize. Masanın boyutunun alakasını anlamadım ama en fazla 1-2 kere eğilirsiniz. Hatta direkt bağlı olduğu prizin fişini çekerseniz ona bile gerek kalmaz.
Şöyle, arka kısma geçmek için masayı çekmem gerekiyor. E haliyle masa da ağır. Fişi çekmemin imkanı da yok, çok garip bir yerde duruyor fiş. Fişin mekanı Örümcekler için birebir resmen. :D
Prizin fişini çekemem maalesef dediğim gibi modem ve televizyon da bağlı.

Güç kaynağı anahtarı derken on of tuşundan mı bahsediyorsunuz,bunun ne gibi zararı olabilir ki ? Tam tersi yararlı bence,ben her gece hem off yaparım ve sonra fişi prizden çeker öyle uyurum,elektrik tasarrufu niyetine :)

Güç kaynağı anahtarı derken on of tuşundan mı bahsediyorsunuz,bunun ne gibi zararı olabilir ki ? Tam tersi yararlı bence,ben her gece hem off yaparım ve sonra fişi prizden çeker öyle uyurum,elektrik tasarrufu niyetine :)
Evet o tuş hocam. Onun da bir ömrü var diye biliyorum asıl mesele o anahtar bozulur mu? Herhangi bir zararı var mı demek istemiştim. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı