Her anakarta her ekran kartı takılır mı?

PunisheR3512

Decapat
Daha fazla  
Lenovo M4000E kasanın orijinal anakartı var.
Ben bu anakarta Radeon RX 560 570 gibi ekran kartı almayı düşünüyorum olur mu? Güç kaynağıda 500 Watt yapmayı planlıyorum. Giriş olarak PCI-e 16X girişi var anakartta.

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    57,7 KB · Görüntüleme: 395
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu anakarta Radeon RX 560 570 gibi ekran kartı almayı düşünüyorum olur mu? Güç kaynağıda 500 Watt yapmayı planlıyorum. Giriş olarak PCI-e 16X girişi var anakartta.

Her anakarta ekran kartı takamazsınız ama bu anakarta dediğiniz ekran kartlarını takabilirsiniz. İşlemcinin nedir?

PCI-e versiyonu 1.1 ve üzeri ise birbirine uyumlu olurlar. Sizdeki anakartta hangi versiyon var bilemiyorum. Tahminimce 1.1 veya üzeridir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu gözler i9 9900K'ya GT 1030 takıldığını gördü.

PCI-e 3.0 o ekran kartı. Orantısız bir birliktelik ama konuyla alakasız. :)

Eski anakartıma yeni aldığım RX 560'ı taktığımda sistem açılmamıştı, ekran kartı bozuk sandım fakat değilmiş. Bu yüzden yeni sistem topladım. (Eski anakart Gigabyte H61M DS2 idi.)

Şahsen Vatan bilgisayaranın PC toplamasından topluyorum bilgisayarları bir anakart seçtiğimde ekran kartlarına geldiğimde hangi ekran kartıyla uyum sağlıyacağını gösteriyor. Sadece ekran kartı anakart değil seçtiğiniz parçalar doğrultusunda en iyi bilgisayar parçalarını gösteriyor diye biliyorum. PC toplama sihirbazı ile Vatan Bilgisayar' da kendi bilgisayarını dilediğince toplayıp hemen sipariş verebilirsin. Uyumluluk kontrolü sağlayan akıllı robot sayesinde hiç bir bilgiye sahip olmadan b

Her anakarta ekran kartı takamazsınız ama bu anakarta dediğiniz ekran kartlarını takabilirsiniz. İşlemcinin nedir?

Intel Core i7 6700HQ.

Intel Core i7 6700HQ.

Eski anakartıma yeni aldığım RX 560'ı taktığımda sistem açılmamıştı, ekran kartı bozuk sandım fakat değilmiş. Bu yüzden yeni sistem topladım. (Eski anakart Gigabyte H61M DS2 idi.)

Ekran kartı yeni mi eski mi bilmiyorum ama bence ne çok eski ne çok yeni.

Takılır kullanırsın ama onu besleyecek işlemcin olmadıktan sonra takman para israfı olur.

i7 6700HQ var olur mu?

Son düzenleme:

Takamıyabilirsiniz çünkü BIOS desteklemiyebilir.

Arkadaşlar iyi akşamlar ekran kartımı değiştirmek istiyorum ama anakarta uyar mı bilgim yok
INTEL Corporation H61 (SOCKET 0) anakartım programda bu görünüyor
Intel Core i5 3470 @ 3.20GHz işlemci de bu
Sizce hangi ekran kartları olur aydınlatırsanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı