Rehber Her bütçeye göre kulaklık tavsiyesi

Diğer rehberler eski olduğu için ben bir tane yapayım dedim.

150 - 200 TL (giriş seviyesi)
Çok bir şey beklememek lazım yine de iyidir.

300 - 500 TL (giriş seviyesi)

Anlatmama gerek yok herkesin aldığı ucuz Bluetooth kulaklık.

500 - 750 TL (orta seviye)

800 - 1250 TL (orta seviye)

1250 - 2000 TL.

2000 - 3000 TL (buradan sonrası üst seviye Bluetooth kulaklıklara doğru evrilecektir)

Belirttiğim kulaklıkları gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

3000 - 5000 TL (bütçe katleden kualklıklar)

Şimdi asıl bombaya geldik alınabilecek en iyi Bluetooth kulaklıklar;

5000 - 30000.

Merak ettiklerinizi bu konu altında yazabilirsiniz.

Son düzenleme:
Jabra 7Pro, Galaxy Buds Pro 2 ve Sennheiser momentum true Wireless 3 arasında kaldım. Sennheiser'e vereceğim ekstra miktar varsa aralarındaki farka değer mi?

500 750 TL aradina QCY h2'yi ekleyebilirsiniz. Yaklaşık bir 2 3 aydir kullanıyorum gayet memnunum. Ses kalitesi vs gayet iyi dip ses yok bağlanması kolay uygulama desteği var oyun modu var vs. 60 saat kullanma süresi 1 aydir sarja takmıyorum. Malzeme kalitesi filan da iyi.

Buds 2'yi 6 ay kullandım, tavsiye ederim gayet iyidir.

Airpods 2. nesil kesinlikle fiyatını hak etmiyor, kullanan birçok arkadaşım vardı kütüphanede çalışırken 30 kişi beraber dinlemiştik şarkıyı. Kişiden kişiye değişebilir ama bir süre sonra kulağı acıtmak gibi bir gerçeği de var.

Zamanında Buds 2'yi alırken Jabra Elite 7 Pro da aklımda vardı, basslarının yetersiz olduğu yorumunu gördükten sonra Buds 2 alıp geçtim, pişman da etmedi. 🙂

Buds 2'yi 6 ay kullandım, tavsiye ederim gayet iyidir.

Airpods 2. nesil kesinlikle fiyatını hak etmiyor, kullanan birçok arkadaşım vardı kütüphanede çalışırken 30 kişi beraber dinlemiştik şarkıyı. Kişiden kişiye değişebilir ama bir süre sonra kulağı acıtmak gibi bir gerçeği de var.

Zamanında Buds 2'yi alırken Jabra Elite 7 Pro da aklımda vardı, basslarının yetersiz olduğu yorumunu gördükten sonra Buds 2 alıp geçtim, pişman da etmedi. 🙂
Keşke dislike atmasaydınız :(

İlgili bütçe seviyelerinde alınabilecek mantıklı ürünlerin bazılarının bulunduğu hoş bir rehber.

Bir dipnot düşmek isterim. Ses tamamen kişinin zevkine kalıyor. İncelemelerde yere göğe sığdıralamayan aletleri beğenmeyebilirsiniz. Bu nedenle imkanınız varsa kulaklıkları almadan önce deneyin. Orta-Üst segmentte bazı markalarda Hifilife mağazaları, alt segmentte ise tanıdıklarınız yardımcı olur.

Değer. Eğer yükseltebiliyorsanız net değer.
Hocam 3 bin TL'yi çok geçmeyecek şekilde hangi kulak üstü oyuncu kulaklıklarını önerirsiniz hem kablolu hem kablosuz olacak şekilde.
Birde 1750 TL'yi fazla geçmeyecek şekilde günlük kullanım için hangi kulak üstü kulaklıkları önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı