Her bütçeye uygun kulak içi kulaklık önerilerim

Kablosuz olduğu için Haylou T15. Ama ses kalitesi olarak QKZ V4'ün daha iyi olduğu belli oluyor.
İkisi arasında kalmıştım, şansa bak. İkisini birden kullanan birisini buldum. :) VK4 tercih edeceğim o halde. Teşekkürler.

İkisi arasında kalmıştım, şansa bak. İkisini birden kullanan birisini buldum. :)VK4 tercih edeceğim o halde. Teşekkürler.
Haylou T15'in kutusunun, QKZ VK4'ün kablosunun malzeme kalitesi kötü. Hangisini alırsan al biraz dikkatli kullanman lazım.
VK4'ün kulağa takılış şekli biraz farklı fakat alışınca iyi oluyor.

Aradaki fiyat farkına da bakınca QKZ VK4 bir tık daha mantıklı oluyor. Hayırlı olsun.

Elinize sağlık çok güzel olmuş Kulak üstü kulaklık önerileri yapacak mısınız?
Zaman el verirse neden yapmayayım? :)

Jabra Elite 75 t Kullanıcısıyım. Ses kalitesi muazzam. Mikrofon ideal. Kulağa oturması çok iyi ki küçük kulaklı birisiyim. Dipses sorunu oluyor arada. Sol kulaklık tek başına kullanılmıyor.
65T’de de vardı bu sıkıntı, yeni seride çözülmüş sanırım.
T15 vs GT1 Plus vs VK4 desem ahiret sorusu mu olur? :D

Güzel liste olmuş.
T15 > VK4 > GT1 Plus. T15 TWS’ler arasında en yüksek ses seviyesine sahip model.
Ürünün linkini koyup geçmeyip açıklama yapmışsınız çok beğendim, elinize sağlık.
Teşekkür ederim, açıklama yapmadan olmazdı. :)
Mükemmel ötesi bir liste, eline sağlık. Ben de yakın zamanda Galaxy Buds Plus'ı almayı düşünüyorum, fiyatını çok hak ediyor. WF-1000XM3'ü göremedim ://.
Fiyatını tam hak eden bir model değil, ANC var ama olsun diye koymuşlar sanki. Ha bu arada iPhonedo yakışmış. :)

KZ ZSN Pro giremez mi listeye? Ben alacağım zaman forumdakilerin tavsiyesiyle ZSN Pro almıştım.

CX300S ile arasında ahım şahım bir fark yok bu yüzden almadım ama iyi bir model.

Peki mikrofonu kaliteli kulak içi tavsiyeniz var mı?
Listede de var:

Kulak içi kulaklıklardan pek anlamam ama KZED12'nin malzeme kalitesiz pek iyi durmuyor. Özellikle.

Eki Görüntüle 922176

Siyah ve kırmızı plastik kısım.

Eki Görüntüle 922177

Ve kablosu. Eline sağlık bu arada.
2 farklı kablosu var ayrıca isteğe bağlı değişebiliyor, kablosunun kalitesi hakkında pek bir şikayet görmedim.

Geri
Yukarı