Her bütçeye uygun bluetooth kulak içi kulaklık önerileri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu için çok teşekkürler. Bu konuda önerilmiş olan QCY T17'yi satın aldıktan sonra bir süre kullandım ama benim görüşüm olumsuz olacak.

Fiyatına göre iyi olduğu belki varsayılabilir fakat, yabancıların "buzzing" dediği "karıncalanmadan" mevcut. Kaliteli bir müzik hissi için fazlasıyla olumsuz. Bundan dolayı kulaklığı iade ettim.

Konudaki Haylou GT1 güzel gözüküyor. Sizlere de sormak isterim, 600 liraya kadar çıkarım. Aklımda da ne yazık ki, acaba kablolu bir kulaklık mı alsam sorusu var. Kulaklık ile yaptığım tek iş, müzik dinlemek. Bu konuda önerilerinizi bekliyorum.
Kablolu olması sıkıntı yaratmayacaksa aynı fiyattaki kablolu kulaklık kesinlikle daha iyi ses verecektir. Kablolu kısmı için yardımcı olamam çünkü çok az bilgim var o kısımda. Çok fazla marka mevcut.

500-600 arası konudakilerden farklı bir şeye rastlayamadım ilgimi çeken. Taotronics'lerin sesi güzel, Anker'in bası güzel ama tizler hoşuma gitmedi. Yine dip ses ihtimaline karşı düzgün satıcıdan alın.

Daha düşük bütçelerde Jlab Go Air Pop diye bir kulaklık var. Araştırıp ona bakabilirsiniz isterseniz.

Öncelikle mesajınız için teşekkürler. Kablolu konusunda henüz bir yardım bulamadım, araştırma içerisindeyim.

Geçen kulaklıktaki dip ses mevzusu beni çok üzdü. Hangi kulaklıkta olursa olsun dayanılamayacak bir ses o. Umarım tekrar öyle bir deneyim yaşamam. 🙂

Anker Soundcore R100 buldum. Tam da aradığım fiyat aralığındaydı. Bunla ilgili bir bilginiz var mı?

O kulaklıkta da dip ses çıkma ihtimali var. Birçok farklı kulaklıkta çıkma imkanı var ama şu ana kadar kullandığım/denediğim Anker kulaklıklarda çok rastladım. Dip sesi bir kenara bırakırsak basları gerçekten başarılı bir kulaklık. Aynı zamanda rahat olduğunu da düşünüyorum.

Bu dip ses mezvusu maalesef canımı sıkıyor. Ben kablolu kulaklık alayım en iyisi.

Hocam aklımda Huawei Freebuds pro 2 silver blue modelini almak var. Bu ürünün fiyat bazında başka önerileriniz var mıdır? Birde ürün hakkında düşüncelerinizi öğrenebilir miyim? Fiyatına değer mi?
(Not : telefon modelim huawei P40)

Hocam aklımda Huawei Freebuds pro 2 silver blue modelini almak var. Bu ürünün fiyat bazında başka önerileriniz var mıdır? Birde ürün hakkında düşüncelerinizi öğrenebilir miyim? Fiyatına değer mi?
(Not : telefon modelim huawei P40)
Maalesef bu kulaklık hakkında bilgim yok. Yeni konu açarsanız kullanan arkadaşlar yardımcı olur.

Benzer fiyat bandında Jabra Elite 7 Pro bakılabilir.

Hocam 700-800 TL arası bütçem var uzun süre takınca kulak ağrıtmayacak ders çalışmak ve yolculuk yapmak için ne önerirsiniz?

Hocam 700-800 TL arası bütçem var uzun süre takınca kulak ağrıtmayacak ders çalışmak ve yolculuk yapmak için ne önerirsiniz?
Soundpeats H2 modeli 1 satıcıda 820 gözüküyor. Satıcıyı biraz araştırıp alabilirsiniz isterseniz.

Ayrıca yeni konu açmanızı da tavsiye ederim. Her kulaklığın nasıl olduğunu bilmiyorum. Belki de fiyatına göre daha iyisini bilen vardır.

Hocam selamlar, bilgilerinize de güvenerek sormak isterim. Silikon uçlu, dışarı ses vermeyecek ve nispeten kaliteli müzik dinletecek bir kulaklık arıyorum. Mikrofonu beni rezil etmese yeterli.

QCY T13
TaoTronics SoundLiberty 53 Pro
Anker Soundcore R100
Havit TW915E

şu modeller arasından hangisi bana daha uygun olacaktır acaba? bütcemi 800 civarına kadar çekebileceğimi düşünüyorum ancak daha uygun bir seçeneğe de hayır demem tabii.

Hocam selamlar, bilgilerinize de güvenerek sormak isterim. Silikon uçlu, dışarı ses vermeyecek ve nispeten kaliteli müzik dinletecek bir kulaklık arıyorum. Mikrofonu beni rezil etmese yeterli.

QCY T13
TaoTronics SoundLiberty 53 Pro
Anker Soundcore R100
Havit TW915E

şu modeller arasından hangisi bana daha uygun olacaktır acaba? bütcemi 800 civarına kadar çekebileceğimi düşünüyorum ancak daha uygun bir seçeneğe de hayır demem tabii.
Hocam Havit markasını hiç bilmiyorum, ona yorum yapamam. T13 fiyatında rakipsiz.

Bas seviyorsanız R100, dengeli bir şeyler arıyorsanız Taotronics bakın. R100'ün tizleri güzel değil.

Ayrıca başakalarına da sorabilirsiniz. Sadece bana güvenip bakmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı