Her bütçeye uygun bluetooth kulak içi kulaklık önerileri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güzel bir kulaklık ama slikonsuz olduğu için bazı sorunlar ortaya çıkıyor. Sesi dışarıya verme ve dışarıdan ses alma gibi. Slikonsuzları slikonlular kulağına uymayana öneriyorum daha çok.

Bir 100 daha artarsa Soundpeats H2 modeli bakmaya kesinlikle değer.
Hocam uzun süre kullanmayı düşündüğüm için beni en memnun edecek ürünü almak istiyorum. Eğer Soundpeats H2'nin beni bu konuda mutlu edecek bir kulaklık olduğunu düşünüyorsanız alabilirim.

Hocam uzun süre kullanmayı düşündüğüm için beni en memnun edecek ürünü almak istiyorum. Eğer Soundpeats H2'nin beni bu konuda mutlu edecek bir kulaklık olduğunu düşünüyorsanız alabilirim.
Bildiğim kadarıyla ANC'ye sahip değil ama ses olarak tatmin eder.

Memnun eder. Sesi güzel bir kulaklık. Amazon'dan almaya çalışın. Her türlü sıkıntınızda çok güzel ilgileniyorlar. Son 2 stok ayrıca. Hepsiburada'da da aynı fiyat.

https://www.amazon.com.tr/SoundPEATS-H2-özellikli-Mikrofonlu-TrueWireless/dp/B09HGX9CWQ

Bildiğim kadarıyla ANC'ye sahip değil ama ses olarak tatmin eder.
Bu bütçedeki kulaklıktan ANC performansı beklemeye gerek yok bence. Göz boyamak için yapıyorlar resmen. Slikonlu olduğundan pasifi iyidir.

Merhaba T13 veya T20 modellerinden birini almak istiyorum da silikonlular genelde kayıyor kulağımdan. T20 modeli alınır mı?

Merhaba T13 veya T20 modellerinden birini almak istiyorum da silikonlular genelde kayıyor kulağımdan. T20 modeli alınır mı?
Alınır. 400TL'ye alternatifine denk gelmedim.

@Furkan38 Ayrıca kulağınızdan kayması ilginç. Slikonlar kulağınıza mı oturmuyor? Öyleyse başka boyda slikonlarla denediniz mi?

Son düzenleme:
Alınır. 400TL'ye alternatifine denk gelmedim.

@Furkan38 Ayrıca kulağınızdan kayması ilginç. Slikonlar kulağınıza mı oturmuyor? Öyleyse başka boyda slikonlarla denediniz mi?
Açıkçası şuan Xiaomi var şarjı falan sıkıntılı. Kullanırken garip hissettiriyor sanki düşecekmiş gibi. Siz ne dersiniz denemeye değer mi T13 modelini?

Açıkçası şuan Xiaomi var şarjı falan sıkıntılı. Kullanırken garip hissettiriyor sanki düşecekmiş gibi. Siz ne dersiniz denemeye değer mi T13 modelini?
330'a denenir hocam. Bence o bahsettiğiniz hissiyatı slikonsuzlarda daha çok yaşarsınız. Tanıdığınız birinde slikonsuz varsa bir deneyin öyle karar verin.

Konu için çok teşekkürler. Bu konuda önerilmiş olan QCY T17'yi satın aldıktan sonra bir süre kullandım ama benim görüşüm olumsuz olacak.

Fiyatına göre iyi olduğu belki varsayılabilir fakat, yabancıların "buzzing" dediği "karıncalanmadan" mevcut. Kaliteli bir müzik hissi için fazlasıyla olumsuz. Bundan dolayı kulaklığı iade ettim.

Konudaki Haylou GT1 güzel gözüküyor. Sizlere de sormak isterim, 600 liraya kadar çıkarım. Aklımda da ne yazık ki, acaba kablolu bir kulaklık mı alsam sorusu var. Kulaklık ile yaptığım tek iş, müzik dinlemek. Bu konuda önerilerinizi bekliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı