Her gün 3-5 saat mining yapılması zararlı mı?

Stacheiscool

Centipat
Selamlar yakında Ethereum madenciliği için kendi ekran kartımı kullanmak istiyorum ki biraz madencilik yapıyorum ekran kartı düşük ayarlarda 3-4 saat çalıştırıyorum (Max 60 derece görüyor).

Ekran kartım: AMD RX 570 4 GB 256 Bit.

Sorum şu ki:

Yaza kadar (yeni bir ekran kartı alana kadar) günlük 3-5 saat düşük ayarlarda çalışan ekran kartımla mining yapsam ekran kartım sıkıntı görür mü?

Selamlar yakında Ethereum madenciliği için kendi ekran kartımı kullanmak istiyorum ki biraz madencilik yapıyorum ekran kartı düşük ayarlarda 3-4 saat çalıştırıyorum (Max 60 derece görüyor).

Sorum şu ki:

Yaza kadar (yeni bir ekran kartı alana kadar) günlük 3-5 saat düşük ayarlarda çalışan ekran kartımla mining yapsam ekran kartım sıkıntı görür mü?

Bir kömür madencisi gibi düşün.
Çalıştıkça akciğerler gg.

Hocam 60 derece çıkması iyi oyun oynarken ekran kartınızı daha çok yorarsınız ama geliriniz çok olmaz hobi için yeterli.

Yanlış bilgi

Sorum şu ki:

Yapamazsınız 4 GB kartla yapılmıyor.

Geri
Yukarı