Her gün arkadaş kaybediyorum

Genel olarak 2. dünya savaşı hayranıyım diyebilirim, ama kendini havalı sanan tipler gibi değilim benim amacım tarihe bakıp ders çıkarmak, lakabım ~führer~ bu arada.

Arkadaşlık gerçekten kolay kazanılıp kolay kaybedilen güvensiz bir olay. Üniversiteye basladigim ilk haftada 2 arkadas edindim diğer hafta ikiyüzlü çıktı ikisi de. Halbuki o 2 arkadaştan birisini yanımıza almıştık aramızı bozdu ve ikisi gittiler ben tek başıma kaldım. Üniversitede ilk dönem bitiyor bakalım gerçekten bilmiyorum şu an hiçbir arkadaşım yok koskoca üniversite de.
Ama liseden de alışığım yalnızlığa. Çok ağladım çok düşündüm sorunu kendimde de aradım galiba çok değer veriyorum insanlara. Demem o ki arkadaş edinmek için edinme özenle seç yoksa bırakıp gidiyorlar.

Vallahi 30 yaşındayım, çevrem geniştir ama arkadaş diyebileceğim 3 kişi vardır onlarda minimum 12 yıllık. Keza Lise'de benim de hiç arkadaşım olmazdı hiç de takılmazdım, herkes aynı şeyleri yapardı, azıcık farklı alanlara ilgin var ise onlardan farklı oluyorsun bu bile onların seninle arkadaşlık kurmamasına yeterli sebep olabiliyor o yaşlarda. O yüzden takılma geç hayatını yaşa.

Vallahi 30 yaşındayım, çevrem geniştir ama arkadaş diyebileceğim 3 kişi vardır onlarda minimum 12 yıllık. Keza Lise'de benim de hiç arkadaşım olmazdı hiç de takılmazdım, herkes aynı şeyleri yapardı, azıcık farklı alanlara ilgin var ise onlardan farklı oluyorsun bu bile onların seninle arkadaşlık kurmamasına yeterli sebep olabiliyor o yaşlarda. O yüzden takılma geç hayatını yaşa.
Moralimi arttırdın abim sağol varol

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı