Her işi yarım bırakıyorum

Makaleler
44
Her işi yarım bırakıyorum. Her ne olursa olsun her işim yarıda kalıyor. Bu durumdan bıkmış durumdayım. Ders, oyun, yazılım vb. gibi aktivitelerden bıkmış durumundayım. Gitgide çöküyorum psikolojik olarak. Canım hiçbir şey istemiyor. Öz güven olarak da gittim. Ne irade ne de sabır, hiçbiri yok.

Psikolojik yardım alabilirsiniz. Kendinize yeni aktiviteler bulun, arkadaş edinin.

Her işi yarım bırakıyorum. Her ne olursa olsun her işim yarıda kalıyor. Bu durumdan bıkmış durumdayım. Ders, oyun, yazılım vb. gibi aktivitelerden bıkmış durumundayım. Gitgide çöküyorum psikolojik olarak. Canım hiçbir şey istemiyor. Öz güven olarak da gittim. Ne irade ne de sabır, hiçbiri yok.
Ders çalışmaya yarım saat gibi kendinize uygun kısa bir süreyle başlayın. Hatta sizi zorlayacaksa 10 dakika ile bile başlayabilirsiniz. Sonra zamanla bu süreyi arttırın. Size önerim odak arttırıcı ilaçlar kullanmanız. ADHD ilaçlarından bahsediyorum. Dozunu abartmadığınız sürece hiç bir sorun yok. Sizin odak sorunlarınız var, ders çalışamamanızın sebebi bu.

Geri
Yukarı