Her maç script geliyor

Adamın son oyununu izledim script ile uzaktan yakından alakası yok.

Çünkü oyun hakkında bir bilginiz yok. Scriptin nasıl bir şey olduğunu bilmiyorsun. Oynayan kişinin hesabının leveli bile kendini ele veriyor. Syndra'nın movelerine bakarak hile olduğunu direkt anlayabilirsin zaten.

Adamın son oyununu izledim script ile alakası yok.

Hatta Ezreal ve bizim Brand'da hile :) 10:20 dakika Brand'ı izlemen yeterli.

Çünkü oyun hakkında bir bilginiz yok. Scriptin nasıl bir şey olduğunu bilmiyorsun. Oynayan kişinin hesabının leveli bile kendini ele veriyor. Syndra'nın movelerine bakarak hile olduğunu direkt anlayabilirsin zaten.

Oyun hakkında bilgim olmadığını nereden biliyorsun? Bu oyunu S3'ten beri oynuyorum, oyun hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olduğumu düşünüyorum.

Hatta Ezreal ve bizim Brand'da hile :) 10:20 dakika Brand'ı izlemen yeterli.

Brand'ın bir sonraki maçını izledim, o adam kesinlikle script.

Konu başlığına bir yorum yapacak olursam, yüksek liglerde de script denk geliyor ama ortalama ve düşük liglere göre tabii ki çok daha az.

Son düzenleme:
Oyun hakkında bilgim olmadığını nereden biliyorsun? Bu oyunu S3'ten beri oynuyorum, oyun hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olduğumu düşünüyorum.

Brand'ın bir sonraki maçını izledim, o adam kesinlikle script.

Konu başlığına bir yorum yapacak olursam, yüksek liglerde de script denk geliyor ama ortalama ve düşük liglere göre tabii ki çok daha az.

3 oyun atan adamı otomatik olarak zümrüte atarsa oyun çok normal.

Hbunlara laf anlatamazsın dostum. TR script doldu maalesef gümüşte bile e-sporcunun atamayacağı dodgelar atan oyuncular gördü bu gözler :D ne tesadüfki aniden Xerath-TW oynamaya başlıyorlar bu tipler neredeyse tüm maçları da Win oluyor o anda. D

Bu rezalet oyunda her 20 maçın 3'ünde script oluyor. Zümrüt 2 rankım var bunlar yüzünden 3'e düştüm. Wukong sıralamam 20'den 32'ye kadar geriledi bunlar yüzünden. Rapor bir işe yaramıyor, ana ekrana bildirim gelmiyor kafayı yemek üzereyim. Sizce ne yapılmalı?

Riot Games uyuyor.

TR serverinde oynanmaz zaten. Pinge alış ve West serverinde oyna,tek çözüm gibi duruyor.

Bu rezalet oyunda her 20 maçın 3'ünde script oluyor. Zümrüt 2 rankım var bunlar yüzünden 3'e düştüm. Wukong sıralamam 20'den 32'ye kadar geriledi bunlar yüzünden. Rapor bir işe yaramıyor, ana ekrana bildirim gelmiyor kafayı yemek üzereyim. Sizce ne yapılmalı?

Riot Games uyuyor.
raporlarken açıklama yazıyormusun eğer yazmıyorsan en azından 2 3 kelime ile adamın nasıl script olduğunu açıkla %80 ihtimalle ban yer

Kanka script gibi konularda ticket açmalısın. Bildirim düşmediğine bizzat şahit oldum. İçinin rahatlaması için ticket aç. Ben artık öyle yapıyorum.

Bende arada sırada westte oynuyorum, "Emerald" yani "Zümrüt", s3'ten beri oynayan, westte challanger / tr'de chal 20 olmuş biri olarak söyleyebilirim ki ömrü hayatımda bu oyunda gördüğüm en kötü elo. D4-D5 elohellini bilen bilir ve bu Emerald onun en az 2-3 katı kötülük seviyesinde. Bu bir sitemdir :D
Konuya gelecek olursakta, TR'den vazgeçmemiş olmanız bile sizin hatanız. Weste geçiş yapın, eğlenmenize bakın. Evet orada da sorun çok ama en azından bu denli hileler mevcut değil ki illa vardır ama ben max 2 ya da 3 kez denk gelmişimdir son 3-4 sezonda.

Geri
Yukarı