LoL'ü iyi oynamama rağmen her maç kötü oyuncu geliyor

Hocam aşırı önyargılısınız. Ad sion pasifi sayesinde tflerde focus yemiyor. Sürat coşkusuyla arka tarafa gidip ölürse bütün savaşı lehine çeviriyor. Bi'de merak ediyorum kim objektif alamaz diyor. 😄 Q gerip q çarp atarak ejderi garanti alabiliyor, saçma vuran q ile zaten powerfarm yaparak 6 levelde en kötü flash alıyor. Hocam sadece mod oynadığınızı söylemiştiniz ya, bence bi' tekrar vadi oynayın.
AD Sion objektif alamaz demedim. Arkadaş objektif konusunda sıkıntı çekiyor objektif alamıyor.

Vadi oynamayı uzun süre önce bıraktım teşekkür ederim, gereğinde fazla biliyorum.

Şahsen ben jung main olarak karşıma bu arkadaşın gelmesini isterdim q animasyonu bitene kadar 40 kere ölmüş olurdu.

O maç gene iyi bana sorarsan ben her maçı taşıyorum tabii bazen kötü oynadığım da oluyor ama sonuç ne mağlubiyet 97 k tankladım ben bu maçta ama takım ne yapıyor 4 adet oynamayı bilmeyen adamı yolla batuya gitsin yolla her maç bir de bitmiyor sürekli.

Sizin durumunuz benimkinden çok daha beter hocam geçmiş olsun yazık olmuş.

Sion Jungle oynayarak zaten kaybetmeye başlamışsın. Carry jungler oynarsan oyunu domine edebilirsin.

Gragas oynadığım maçlarda var. Yine de kötü takım gelince kaybediyorum hocam.

Ad Sion objektif alamaz demedim. Arkadaş objektif konusunda sıkıntı çekiyor objektif alamıyor.

Vadi oynamayı uzun süre önce bıraktım teşekkür ederim, gereğinde fazla biliyorum.

Şahsen ben jung main olarak karşıma bu arkadaşın gelmesini isterdim Q animasyonu bitene kadar 40 kere ölmüş olurdu.

Bu forumdaki kimse seni ciddiye almıyor. Daha oyunu bilmeyip sırf mesaj kasmak için yazdığın çok belli. Yazdıklarında bir mantık bile arayamıyorum. Neyse boşuna cevap vermeyeceğim artık. Biraz olgunlaşman lazım ama onu söyleyeyim.

AD Sion objektif alamaz demedim. Arkadaş objektif konusunda sıkıntı çekiyor objektif alamıyor.

Şahsen ben jung main olarak karşıma bu arkadaşın gelmesini isterdim q animasyonu bitene kadar 40 kere ölmüş olurdu.
Hocam sürekli aynı şeyleri yaparak neyinden zevk alacaksınız acaba oyunun farklı şeylerde denemeniz lazım ve sion güçlü bir çar tf dede iş yapar ormanda neyi nerde oynadığın değil nasıl oynadığın önemli oyun bilgisi önemli ve çıktığı build de tek atabilir sion q sunu istediğiniz zaman bırakabiliyorsunuz yani 40 kere kesme gibi bir ihtimaliniz yok w skillinden dolayı ve ultisi ile sizi kesip kaçabilir eğer alt koridor oynuyorsanız tek atabilir.

Hocam sürekli aynı şeyleri yaparak neyinden zevk alacaksınız acaba oyunun farklı şeylerde denemeniz lazım ve Sion güçlü bir çar TF dede iş yapar ormanda neyi nerede oynadığın değil nasıl oynadığın önemli oyun bilgisi önemli ve çıktığı Build de tek atabilir Sion Q sunu istediğiniz zaman bırakabiliyorsunuz yani 40 kere kesme gibi bir ihtimaliniz yok W skillinden dolayı ve ultisi ile sizi kesip kaçabilir eğer alt koridor oynuyorsanız tek atabilir.

Teşekkür ederim. Adama artık bir şey anlatmak istemiyorum anlamıyor çünkü.

Hocam sürekli aynı şeyleri yaparak neyinden zevk alacaksınız acaba oyunun farklı şeylerde denemeniz lazım ve sion güçlü bir çar tf dede iş yapar ormanda neyi nerde oynadığın değil nasıl oynadığın önemli oyun bilgisi önemli ve çıktığı build de tek atabilir sion q sunu istediğiniz zaman bırakabiliyorsunuz yani 40 kere kesme gibi bir ihtimaliniz yok w skillinden dolayı ve ultisi ile sizi kesip kaçabilir eğer alt koridor oynuyorsanız tek atabilir.
Teşekkür ederim. Adama artık bir şey anlatmak istemiyorum anlamıyor çünkü.
Farklı şeyler deneyerek AD Yuumi ile Jung yapabilirsiniz o zaman. 👍

İsterseniz deneyelim 40 kere kesebiliyor muymuşum görürüz.

Farklı şeyler deneyerek AD Yuumi ile Jung yapabilirsiniz o zaman. 👍

İsterseniz deneyelim 40 kere kesebiliyor muymuşum görürüz.
5 pre girer eğlenirsiniz yuumi orman o size kalmış yapılması zorunludur demiyorum ben eğlenmek için yapılabilir sürekli aynı şeyleri yapmak zevk vermez.

Aynı şarkıyı tekrar tekrar dinledikten sonra mideniz nasıl bulanıyorsa buda onun gibi.

Örnek:

Dosya Ekleri

• image-1.png
    image-1.png
    289,8 KB · Görüntüleme: 27
5 pre girer eğlenirsiniz yuumi orman o size kalmış yapılması zorunludur demiyorum ben eğlenmek için yapılabilir sürekli aynı şeyleri yapmak zevk vermez.

Aynı şarkıyı tekrar tekrar dinledikten sonra mideniz nasıl bulanıyorsa buda onun gibi.

Örnek:
Aynı şeyleri yapmıyoruz dostum oyunda 30'dan fazla jung herosu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı