Her oyuna girdiğimde camıma karga geliyor

WaiiXD

Hectopat
Makaleler
4
Dostlar sadece bu soruyu merak ediyorum CS:GO oynarken rekabetçi bulduğu anda karga geliyor ve neredeyse oyunun yarısına kadar camın önünde bekliyor ve bütün sıkıntılı zamanlarda cama vuruyor.
Ben de bunu korkutmak için camı açıp bağırmıştım ama yine de gitmiyor ne yapabilirim? (aklımda sinekleri öldürmeye yarayan eşya ile vurmak geliyor sizin öneriniz ne?)

Dostlar sadece bu soruyu merak ediyorum CS:GO oynarken rekabetçi bulduğu anda karga geliyor ve neredeyse oyunun yarısına kadar camın önünde bekliyor ve bütün sıkıntılı zamanlarda cama vuruyor.
Ben de bunu korkutmak için camı açıp bağırmıştım ama yine de gitmiyor ne yapabilirim? (aklımda sinekleri öldürmeye yarayan eşya ile vurmak geliyor sizin öneriniz ne?)
Ayıp kardeşim ayıp, adama izletiyorsun bir çay kahve bir şeyler ikram et 1 el de o oynasın, ayıptır.

Nasıl yani? Çek perdeyi.

Perde, sesi hangi çağdan beri kesiyordu?

Bence karga kardeş sana iyilik yapmaya çalışıyor. Cama vurarak orada adam var vursana diyordur ya da PC'yi bana ver ben oynayayım azda diyor olabilir.

Ayıp kardeşim ayıp, adama izletiyorsun bir çay kahve bir şeyler ikram et 1 el de o oynasın, ayıptır.

Canı isterse gelsin.

Mermerin üzerine biraz alüminyum folyo koy. Karganın sert inişinde hışırtı tarzı ses yapacağı için korkup kaçabilir her seferinde.

O sistemi kurmakla uğraşamam reis hem burada çok rüzgar var.

Hocam karga arkadaşa sorsanıza rankı neymiş merak ettik burada.

Hocam galiba arkadaş supreme falan tarzı olabilir. Bir keresinde supreme geldi diye çıldırmıştı diye hatırlıyorum.

Geri
Yukarı