Her şey kafama takılıyor

Daha fazla  
Meslek
kergit kargıcısı
Arkadaşlar ben neredeyse her şeyi kafaya takıyorum, özellikle bilgisayarımı. Acaba virüs kaptı mı, acaba bir şey oldu mu?
Dün Google Drive'a kardeşimin resimlerine baktım. O resimlerden bir şey olmaz, telefonla çektim sonuçta. Foruma bu sorunları yazdım ve herkes bir şey olmaz dedi.
Ben onlara inanıyorum ama o şüphe kafamdan gitmiyor, beni rahatsız ediyor. Sürekli bilgisayarıma format atmak istiyorum. Aranızda tıpla, psikolojik hastalıklarla ilgilenen varsa bana yardımcı olursa teşekkür ederim.

Arkadaşlar ben neredeyse her şeyi kafaya takıyorum, özellikle bilgisayarımı. Acaba virüs kaptı mı, acaba bir şey oldu mu?
Dün Google Drive'a kardeşimin resimlerine baktım. O resimlerden bir şey olmaz, telefonla çektim sonuçta. Foruma bu sorunları yazdım ve herkes bir şey olmaz dedi.
Ben onlara inanıyorum ama o şüphe kafamdan gitmiyor, beni rahatsız ediyor. Sürekli bilgisayarıma format atmak istiyorum. Aranızda tıpla, psikolojik hastalıklarla ilgilenen varsa bana yardımcı olursa teşekkür ederim.
Şöyle düşün, bilgisayardan alışveriş yapmıyorsan ve mekanik olarak bazı önlemler alıyorsan (WebCami ayırmak, kullanmıyorken mikrofonu çıkarmak gibi) en ala virüsün sonu bir formata bakar.. Rahat ol takma sonuçta alt tarafı bilgisayar.

Kafa takma bende 11-14 yaşları arasında vardı son 2 senedir kolay kolay bir şeyi kafaya takmıyorum. Seninki de zamanla geçer. Bilgisayara gelince biraz abartmışsın bence sal gitsin ya güvenliğini sağladıysan kendini neden kasıyorsun?

Profil resmin mükemmel bu arada :D

Yeni konular

Geri
Yukarı