Her şeyden bunalmak

Teurastaja.

Kilopat
Ne yaparsam yapayım çok çabuk sıkılıyorum her şeyden. Ders çalışma veya kitap okumaya başladığım zaman en fazla birkaç saat sonra aşırı sıkılıyorum ve başım ağrıyor. Dışarıda gezip dolaşıp farklı tatlar yeni yerler görmek istiyorum ama imkanım yok, arkadaş edinemiyorum edinsem bile benden sıkılıp daha iletişim kurmuyorlar, bu yaşıma kadar hiçbir kızla konuşamayıp elinden bile tutamadım sizin için basit bir şey olabilir ama benim için değil, yeni oyunlar deneyip birkaç dakika oynayıp sıkılıp geriye siliyorum, müzik dinlemeyi severdim şimdi artık ses duyunca bilen midem bulanıyor, üç tane iş yerine girdim hepsinden de performans düşüklüğü nedeniyle çıkardılar. Hobi edinemiyorum çeşitli sporları denedim çok beceriksizim olmuyor. İleride ne yapacağım hakkında en ufak fikrim yok. Günlerimin hepsi aynı geçiyor ve bir gram mutlu olabilsem yeter ama olamıyorum. Çevremdeki insanlar sürekli benimle negatif yönde konuşup iyice psikolojimi bozuyorlar. Aile durumumuz zaten kötü dışarıya çıktığımda üşüyüp ayağım ıslak biçimde geri dönüyorum. Bunlarla birlikte bir sürü psikolojik sorunlarım var doktorlara göründüm ancak ilaç vermekten başka bir şey bilmiyorlar. Bu hayatta mutlu olabilmek için her şeyi denedim ama olmuyor. Elveda arkadaşlar herkes hakkını helal etsin bu sizlere son mesajım artık veda vakti geldi yaptığım şeyin güzel bir şey olmadığını biliyorum ama artık dayanamıyorum bıktım bu dünyadan ve insanlardan lakin yapacağım şey için bana kızmayın bunu yapmaya mecburum hayata gözlerimi kapama zamanı geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı