Her şeyi çok kafaya takıyorum

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
En alakasız şeyleri bile kafaya takıyorum. Mesela çok severek oynadığım ücretsiz oyun vardır ya paralı olursa diyorum biliyorsunuz Warzone 2 çıkacak ya paralı olursa diyorum. Ya da ya bütün yayınları paralı yaparsalar hiçbir şey izleyemezsek diye düşünüyorum. Ya da ya bilgisayar parçalarını çok pahalı (olması gerekenden pahalı) yaparsalar gibi gibi )teknoloji dışı dahil) her şeyi böyle kafama takıyorum ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
En alakasız şeyleri bile kafaya takıyorum. Mesela çok severek oynadığım ücretsiz oyun vardır ya paralı olursa diyorum biliyorsunuz Warzone 2 çıkacak ya paralı olursa diyorum. Ya da ya bütün yayınları paralı yaparsalar hiçbir şey izleyemezsek diye düşünüyorum. Ya da ya bilgisayar parçalarını çok pahalı (olması gerekenden pahalı) yaparsalar gibi gibi )teknoloji dışı dahil) her şeyi böyle kafama takıyorum ne yapmalıyım?
Kendini toplaman için sadece şunu söyleyeyim ki, ben de senin kadar kafaya takıyordum, düşünmekten bana hindi diyorlardı. Bir gün çok fena patladı. Lösemi olduğumu öğrendim. Neyse ki geçti gitti ama bu herkese örnek olsun, sana da. Hayatta sağlığın elden gitmeden bazı şeylere dur demek lazım

Kendini toplaman için sadece şunu söyleyeyim ki, ben de senin kadar kafaya takıyordum, düşünmekten bana hindi diyorlardı. Bir gün çok fena patladı. Lösemi olduğumu öğrendim. Neyse ki geçti gitti ama bu herkese örnek olsun, sana da. Hayatta sağlığın elden gitmeden bazı şeylere dur demek lazım.

Çok sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı