Her şeyi stres yapmak

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi. Her şeyi stres yapıyorum. Mesela aklıma gelen en ufak bir şeyi hemen stres yapıyorum. Bu şey o kadar büyüdü ki artık yatağa gidip yatamıyorum bile. Yatağa gidip stres yaptığım tüm şeyleri düşünüyorum. Mesela aklıma okul geliyor dersleri ve sınavları stres yapıyorum. Bakın gene aklıma geldi yarında bursluluk sınavı var. Aslında çoğunlukla okulu stres yapıyorum. Ailem okul hakkında en ufak bir şey de azarlıyor beni. Hoca diyor ki bursluluk çok kolay. Ya arkadaş 2 yıldır okula gitmedik kalemi bile zar zor tutuyorum zaten. Zaten bu aralar çok da çalışmıyorum. Büyük ihtimal ile yarın kötü bir not alacağım. Yani hayatım ful stres ile geçiyor. O sıraya oturup sınava başladığım an bile stres yapıyorum daralıyorum. Ne yapabilirim sizce?

Sakinleşmeye çalışın sınava girip çıkacaksınız çok büyütmeye gerek yok. Zaten bursluluk sınavı okul bitene kadar her yıl oluyor diye biliyorum.

Sakinleşmeye çalışın sınava girip çıkacaksınız çok büyütmeye gerek yok. Zaten bursluluk sınavı okul bitene kadar her yıl oluyor diye biliyorum.
Zaten öleceğim de ve kafaya takma.
Tamamda işin sonunda kötü bir not alırsam herkes üzerime geliyor. Ayrıca bursluluk sınavı her sene daha da zorlaşıyor. Geçen sene ucundan kaçırdım zaten :(

Tamamda işin sonunda kötü bir not alırsam herkes üzerime geliyor. Ayrıca bursluluk sınavı her sene daha da zorlaşıyor. Geçen sene ucundan kaçırdım zaten
2 yıldır adam akıllı eğitim almadı kimse üstüne gelmeleri çok saçma. 2 seneden bahsediyoruz ve tamamı kocaman bir boşluk.

Nasıl ciddiye almayayım ki? Eve geleceğim annem bana çalışmadın falan diyecek bağıracak çağıracak :(

Dostum durumunu anlıyorum ve bende çok yaşadım. Ancak şu an sınavı bile takmıyorum. Nasıl yaptım dersen ise ciddiye almayarak. Şöyle söyleyeyim sana bir şeyler derler ise düşünme, takma ve dinleme. Rahat ol.

Dostum durumunu anlıyorum ve bende çok yaşadım. Ancak şu an sınavı bile takmıyorum. Nasıl yaptım dersen ise ciddiye almayarak. Şöyle söyleyeyim sana bir şeyler derler ise düşünme, takma ve dinleme. Rahat ol.
Hocam tamamda gerçekten moralim çok bozuluyor. Akşamları yatamıyorum :(

Geri
Yukarı