Her Tarz Müziğe Uygun Kulak İçi Kulaklık Önerisi

totenritual

Kilopat
Makaleler
3
Bütçem 170₺ civarında arkadaşlar. Ağırlıklı olarak hard rock, heavy metal, senfonik metal ve elektro tarzda müzikler dinliyorum. Bu müziklerde sesi kulağıma en iyi şekilde aktarabilecek, sesi dışarıya vermeyecek ve dışarıdan sesi bana iletmeyecek, kablosu sağlam (bluetooth kulaklık da olabilir) kulaklık arıyorum. Hem telefonumda hem laptopumda kullanacağım.
Bulduğum birkaç kulaklık var fakat aralarında nasıl karşılaştırılır ve hangisi iyidir bilmiyorum. Şunlar:
  1. Xiaomi Hybrid Pro HD Kulaklık
  2. Original Xiaomi Hybrid Pro Three Drivers Graphene Earphone Headphone With Mic For iPhone Android (1. ile aynı model, buradan mı almalıyım yoksa teknostore'dan mı bilemedim. Burada 95₺ iken teknostore'da )
  3. Meizu Sports EP51 Bluetooth Manyetik Kulaklık
  4. Sennheiser CX 1.00 Beyaz Kulakiçi Kulaklık 506084 Fiyatı
  5. Sennheiser CX 300-II Precision Siyah Kulakiçi Kulaklık Fiyatı
Bu modellerin dışında da kulaklık önerisi yapabilirsiniz.

Lütfen konuya sadece kulaklık konusunda uzman kişiler veya bu modelleri kullanmış kişiler cevap yazsın.

Yok mu bilen birileri?

Hocam aliexpress'te de var bu model. Aliexpress'te bir sürü satıcı var ve zaman zaman indirime giriyor, banggood'ta da %20 indirim kuponu var. Hangisinden almamı önerirsiniz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı